war

Репер Freel видав трек про поширення ненависті

1.09.2020 р., 11:20

Репер Freel видав першу пісню, що написана на слова іншого українського артиста. Для треку "Ей, люди" він обрав текст учасника групи ТНМК Фоззі.

"Пісня "Ей, люди" ─ це перша пісня в моїй кар'єрі, яка записана не на мої слова. Я завжди собі сам пишу тексти. В цій пісні використані слова Фоззі з гурту "Танок на Майдані Конго". Фоззі, на мою думку, один з найвидатніших людей в українській культурі. Я з величезною повагою ставлюся до нього, в тому числі, як до текстовика. Він заслуговує на те, щоб його тексти вивчалися в школах. Я побачив, що він виклав текст у Фейсбук, і сказав, що його можна використовувати. Я вирішив спробувати, в мені відгукнулися ці слова, які він написав. Ця пісня про ведучу новин, яка їде на роботу щодня і розуміє, що щось не те робить. Що їй хотілося б вийти в прямий ефір і сказати людям, що час любити один одного, зростати над собою, а не ненавидіти тих людей, хто поруч. Як на мене, це дуже сильний посил, дуже актуальні слова зараз для українського суспільства", ─ розповів в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Навесні Freel видав сингли "Вірус" і "Санітайзер". Очікується, що незабаром з'явиться ще один трек, присвячений темі пандемії коронавіруса, і пісні будуть оформлені в міні-альбом.

Восени Freel планує представити кілька нових пісень сольно, а також у колаборації з іншими артистами.

Фото: facebook.com/me.freel

Репер Freel видав трек про поширення ненависті

Новини по темі