Обирай пісні. Визначай переможця

ЦВК скасувала повторний перерахунок голосів на окрузі, де переміг Віктор Балога

28.07.2019 р., 10:25

Центральна виборча комісія України скасувала повторний перерахунок голосів на виборчій дільниці № 69 з центром у місті Мукачево, на якій під час позачергових парламентських виборів переміг Віктор Балога.

Відповідна постанова № 1830 від 27 липня 2019 року "Про окремі питання встановлення підсумків голосування в одномандатному виборчому окрузі № 69 на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019 року" опублікована на офіційному сайті ЦВК.

"Скасувати постанову окружної виборчої комісії про проведення повторного підрахунку голосів виборців на 133 виборчих дільницях в одномандатному виборчому окрузі № 69", – йдеться у документі.

В свою чергу громадянська мережа "Опора" повідомила, що у суботу, 27 липня, були перераховані голоси на чотирьох ДВК, де були виявлені певні розбіжності. 

Нагадаємо, станом на вечір 23 липня ОВК №69 відхилила заяви кандидатів у нардепи Віктора Балоги та Едгара Токаря про повторний підрахунок голосів, а 24 липня постановила провести повторний підрахунок. Попередньо, члени ОВК перенесли засідання про підрахунок голосів на 26 липня.

За підсумком засідання комісії, ухваленого 26 липня, яке тривало з 21 числа, ОВК запланувала процедуру повторного підрахунку голосів на всіх 133 дільницях округу на ранок суботи.

У заяві до ОВК кандидат Віктор Балога наголосив на порушеннях на 14 конкретних ДВК та просив про проведення повторного перерахунку голосів на них, а також і на усіх інших ДВК округу.

Довірена особа іншого кандидата - Едгара Токаря - Святослав Туз заявив, що їхня команда фіксувала понад 30 порушень у день голосування, складала по них акти та написала скарги. За його словами, наразі триває кримінальне провадження за невідповідне поводження із виборчою документацією, його розслідують в ГУНП у Закарпатській області.

Читати також – ЦВК опрацювала 100 % протоколів: результати виборів

Станом на 26 липня на сайті ЦВК оприлюднено результати голосування по одномандатному виборчому округу №69: лідирує кандидат Балога (35,81%), на другій позиції - кандидат Токар (34,47%), різниця між кандидатами склала 798 голосів.

Фото - unn.com.ua

ЦВК скасувала повторний перерахунок голосів на окрузі, де переміг Віктор Балога

Новини по темі