Мобільний додаток

У п'яти виборчих округах можливий перерахунок голосів — "Опора"

25.07.2019 р., 13:51

У п'яти виборчих округах можливий повторний перерахунок результатів дострокових парламентських виборів. Про це заявила координаторка громадської мережі "Опора" Ольга Айвазовська на своїй сторінці у Facebook.

"Вибори — процес, який, таке враження, ніколи не закінчиться. Сьогодні за вікном четвер, а вже в 5 окрузі йде справа до повторного підрахунку голосів на дільницях", зазначила вона. 

Айвазовська зазначає, що перерахунок голосів на позачергових парламентських виборах можливий на Закарпатті, Черкащині, Луганщині, Донеччині, Львівщині. 

За її словами, малий розрив між кандидатами, або ж порушення процедури транспортування, наприклад, неналежне пакування виборчої документації, є політично-процедурним фактором впливу на рішення щодо повторного підрахунку.

 

За словами координаторки, вже відкрито кримінальне провадження за фактом ухиляння від виконання своїх обов'язків членами комісій, оскільки останні не хочуть йти в ОВК на перерахунок, а в одній з ОВК члени комісій отруїлись зіпсованим олів'є: "Повна безнадія на швидке завершення процесу".

Читайте також: Більшість порушень у день виборів пов’язані з незаконною агітацією – МВС

Відповідно до законодавства, до 5 серпня Центрвиборчком повинен встановити остаточні результати виборів.

Нагадаємо, станом на 25 липня перераховано 99,9% бюлетенів. Партія "Слуга народу" набирає 43,16%, "Опозиційна платформа — За життя" — 13,04%, "Батьківщина" — 8,18%, "Європейська солідарність" — 8,1%, "Голос" — 5,82%.

Фото - antikor.com.ua

У п'яти виборчих округах можливий перерахунок голосів — "Опора"

Новини по темі