Мобільний додаток

Найбільше незаконної агітації у день виборів було від "Слуги народу" та "Опозиційної платформи" — КВУ

22.07.2019 р., 14:22

Найбільше матеріалів незаконної агітації було поширено від імені політичних партій "Слуга народу", "Опозиційна платформа — За життя" та "Опозиційний блок".

Про це повідомляє Комітет виборців України.

"Наявність матеріалів незаконної агітації стала однією з ключових проблем у переддень та день голосування. За оцінкою спостерігачів КВУ найбільше матеріалів незаконної агітації було поширено від імені політичних партій "Слуга народу", "Опозиційна платформа — За життя", "Опозиційний блок", — йдеться у повідомленні.

У КВУ також зазначають, що агітаційні матеріали були наявні від імені 5 політичних сил (Аграрна партія України, ВО "Свобода", "Голос", "ЄС", ВО "Батьківщина"), а також низки кандидатів у одномандатних округах.

"За оцінкою КВУ день голосування загалом було проведено у відповідності до вимог українського законодавства та міжнародних стандартів демократичних виборів", — наголосили у Комітеті. 

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбувались дострокові парламентські вибори. За місця у Верховній Раді 9-го скликання змагалися 22 політичні сили та майже шість тисяч кандидатів у народні депутати.

Відповідно до даних Національного екзит-полу, до парламенту проходять п'ять партій: "Слуга народу" (44,2%), "Опозиційна платформа – За життя" (11,4%), "Європейська солідарність" (8,8%), ВО "Батьківщина" (7,4%) та "Голос" (6,6%).

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Найбільше незаконної агітації у день виборів було від "Слуги народу" та "Опозиційної платформи" — КВУ

Новини по темі