Мобільний додаток

Богослужіння за кандидатів та з’їдений бюлетень: чим запам’ятається день голосування

21.07.2019 р., 21:06

В Україні 21 липня відбулись дострокові парламентські вибори. Уже відомі перші результати екзит-полів, відповідно до яких до парламенту проходять п’ять партій. Українське радіо зібрало кілька цікавих інцидентів з різних куточків України, якими запам’ятається цей день.

Богослужіння за здоров’я кандидатів

Про особливе ранкове богослужіння Громадянській мережі ОПОРА розповіла мешканка села Чукалівка, що на Івано-Франківщині. За її словами, під час служби священник критикував президента та запропонував помолитися за здоров’я одразу чотирьох кандидатів від різних політичних сил та по різних виборчих округах.

Агітаційний wi-fi

На центральній площі у Тисмениці, що також на Івано-Франківщині, сьогодні зранку працював безкоштовний wi-fi"з агітацією". При підключенні до ньоговідкривалась сторінка з зображенням кандидата по цьому округу Ігоря Фріса, а точка доступу називалась "Golosuj za Igora Frisa". Про це також повідомила ОПОРА.

З’їдений бюлетень

"Громадське" повідомило, що на львівській дільниці жінка відмовилась голосувати, порвала і з’їла свій бюлетень.

 

 

Як повідомили у Комітеті виборців у Львові, 94-річна жінка, внесена до списку виборців, нездатних пересуватися самостійно, прийшла на дільницю майже одразу після відкриття та зі скандалом домагалася права проголосувати на дільниці. Коли виборча комісія вирішила надати їй таке право, жінка не захотіла вкинути бюлетень у переносну скриньку, а лише у стаціонарні скриньки, які членам виборчої комісії довелося захищати.

Членам виборчої комісії вдалося повідомити про інцидент дітям жінки, та поки вони їхали, 94-річна виборчиня заснула. Після приїзду дітей скандал продовжився та тривав майже до 13:00. Наприкінці жінка почала рвати та їсти свої бюлетені.

"Я трохи шизік, є у мене мінус"

У Києв на одній з дільниць виборець порвав бюлетень і кинув його на підлогу. Коли до нього підійшли правоохоронці і спостерігачі, він підняв шматки, зіжмакав їх і сппробував віддати правооохоронцям. Про це повідомляє ОПОРА.

На прохання вирівняти бюлетень та кинути у скриньку, він відповів: "Навіщо ці формальності? Я трохи шизік, є в мене мінус". Зрештою він вкинув бюлетень до скриньки для голосування.

Виборець без штанів

На одній з виборчих дільниць на Миколаївщині 55-річний чоловік перед тим, як кинути свій бюлетень в урну, зняв штани і спідню білизну. У такому вигляді він вийшов з кабінки для голосування. Про це повідомило "Громадське".

Поліція затримала чоловіка і розпочала кримінальне провадження за ознаками хуліганства.

Раніше виборцям роздавали воду від імені депутата та талони на безкоштовні окуляри.

21 липня в Україні відбуваються дострокові парламентські вибори. За місця у Верховній Раді 9-го скликання змагаються 22 політичні сили та майже шість тисяч кандидатів у народні депутати.

Новини по темі