Обирай пісні. Визначай переможця

З виборчої дільниці у Києві викрали бюлетені, зловмисника затримали – Нацполіція

21.07.2019 р., 17:35

З однієї зі столичних виборчих дільниць у Солом’янському районі було викрадено бюлетені для голосування. Про це повідомляє Нацполіція.

До Солом’янського управління поліції надійшло повідомлення про те, що з виборчої дільниці на вулиці Михайла Донця вибіг чоловік з бюлетенями.

Як встановила поліція, вийшовши з кабінки для голосування, чоловік кинув до виборчої скриньки невідомі папери і вибіг на вулицю з бюлетенями. Невдовзі його затримали спостерігачі та поліцейські, які чергували на дільниці. У 19-річного киянина виявили два бюлетені для голосування.

Проти юнака розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 158-1 (Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз) Кримінального кодексу України.

Зазначимо, 21 липня в Україні відбуваються дострокові парламентські вибори. Виборчі дільниці розпочали свою роботу о 8:00 і працюватимуть до 20:00 години. Голова ЦВК Тетяна Сліпачук повідомила, що в Україні станом на 11 годину відкрилися всі виборчі дільниці, з яких 27 – із запізненням.

За місця у Верховній Раді 9-го скликання змагаються 22 політичні сили та майже шість тисяч кандидатів у народні депутати.

Фото Уніан

З виборчої дільниці у Києві викрали бюлетені, зловмисника затримали – Нацполіція

Новини по темі