Мобільний додаток

У Великій Сімці розкритикували наміри Зеленського розширити люстрацію

12.07.2019 р., 14:37

Посли країн "Великої сімки" G7 підтримують притягнення до відповідальності винних у зловживанні владою, але відзначають відмінність нинішньої ситуації в Україні від постреволюційної.

Про це йдеться в заяві послів G7:

"Виборчі зміни і політична ротація є нормою в демократичних країнах, на відміну від невибіркового накладання заборон на всіх учасників виконавчого та законодавчого процесів управління. З 2014 року ми мали можливість вітати прогрес у реформуванні низки важливих сфер", — повідомляє G7 в Twitter.

"Притягнення до відповідальності винних у зловживанні службовим становищем є правильним кроком, однак, на наше переконання, нинішню ситуацію в Україні не можна порівняти з тією, яка була після Революції гідності", — зазначається в заяві.

Президент Володимир Зеленський заявив про плани внести зміни до закону про очищення влади і внести у перелік посад, які підпадають під люстрацію, всіх представників влади, які керували країною з 2014 по 2019 роки.

У "люстраційний список Зеленського" увійдуть, окрім усіх державних посадовців, які працювали з 23 лютого 2014 року по 19 травня 2019 року, також усі виборні посади — від сільських старост до президента України. 

У Великій Сімці розкритикували наміри Зеленського розширити люстрацію

Новини по темі