Мобільний додаток

Рада не зобов'язана запрошувати делегацію ПАРЄ на вибори — МЗС

4.07.2019 р., 14:15

В Міністерстві закордонних справ України наголошують, що Верховна Рада не зобов'язана запрошувати делегацію Парламентської асамблеї ради Європи для спостереження за виборами в Україні.

Про це у коментарі УНІАН повідомила речниця МЗС Катерина Зеленко, коментуючи заяву президентки ПАРЄ Ліліан Морі Паск'є про те, що Україна зобов'язана запрошувати спостерігачів Асамблеї для моніторингу виборчих кампаній.

"У попередні роки між Верховною Радою України та Парламентською асамблеєю Ради Європи існували дружні, партнерські відносини, які на сьогодні навряд чи можна так схарактеризувати. На тому етапі, коли була довіра і взаємна повага, коли Парламентська асамблея Ради Європи користувалася авторитетом, керівництво ВРУ ініціативно запрошувало ПАРЄ спостерігати за виборами в Україні",  повідомила речниця.

Нагадаємо, президент Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліан Морі Паск'є заявила, що Україна зобов'язана щороку запрошувати спостерігачів ПАРЄ для моніторингу виборчих кампаній.

2 липня голова парламенту Андрій Парубій відкликав своє запрошення для міжнародних спостерігачів від ПАРЄ на позачергові вибори в Раду. Після цього спостерігачі Парламентської асамблеї Ради Європи в Україні достроково завершили свою роботу. 

Фото: Укрінформ

Рада не зобов'язана запрошувати делегацію ПАРЄ на вибори — МЗС

Новини по темі