Обирай пісні. Визначай переможця

Партія "Голос" пропонує обмежити термін каденції нардепів до 2 скликань — Железняк

2.07.2019 р., 20:03

Партія "Голос" пропонує обмежити термін каденції народних депутатів до двох скликань. Про це в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Ввечері" повідомив заступник керівника виборчої кампанії партії "Голос" Ярослав Железняк.

Ведучі:

Віталій Науменко, Наталя Чорна

"У нас є ідея, яку ми будемо просувати як зміни до законів України: це обмеження кількості скликань народного депутата до двох. 10 років — достатньо для того, аби реалізувати будь-які законодавчі зміни і піти з парламенту, давши дорогу іншим. Кожен десятий перебуває у нас в парламенті більше 20 років", — зазначив Ярослав Железняк.

Железняк зауважив, що "кожен кандидат партії "Голос" вже підписав зобов’язання не йти на третій строк каденції, або обмежити термін своєї каденції двома строками у парламенті".

"Я сподіваюсь, це зобов'язання не забудуть через десять років. Ми будемо робити все можливе для того, щоб воно стало публічним. Більше того, це те, що називається політична відповідальність", — відповів представник партії "Голос" на запитання журналістки щодо юридичної сили такого "зобов'язання кандидатів".

 Нагадаємо, Конституційний суд України 20 червня визнав указ президента Володимира Зеленського від 21 травня 2019 року про розпуск Верховної Ради таким, що не порушує Конституції України.

Президент України Володимир Зеленський 21 травня підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів на 21 липня.

24 травня розпочалась виборча кампанія до Верховної Ради України, а також стартував процес тимчасової зміни місця голосування на позачергових виборах до Верховної Ради.

Прослухати повну версію.

На фото — Ярослав Железняк, facebook.com

Партія "Голос" пропонує обмежити термін каденції нардепів до 2 скликань — Железняк

Новини по темі