Мобільний додаток

ЦВК зареєструвала партію Саакашвілі на виборах до Ради

30.06.2019 р., 09:18

Центральна виборча комісія на засіданні 29 червня ухвалила рішення про реєстрацію партії екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі "Рух нових сил" на дострокових виборах до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня.

Як повідомляють у ЦВК, було зареєстровано 88 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку партії в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі,  та 9 кандидатів —  в одномандатних виборчих округах.

Зазначається, що реєстрація проведена на виконання рішення Верховного суду України.

Зауважимо, 29 червня Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відхилив апеляційну скаргу Центральної виборчої комісії щодо реєстрації кандидатів у народні депутати від партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі.

25 червня Шостий апеляційний адміністративний суд міста Києва скасував постанову ЦВК про відмову в реєстрації кандидатів у народні депутати від політичної партії "Рух нових силМіхеїла Саакашвілі та зобов'язав повторно розглянути подані політсилою документи.

23 червня ЦВК відмовила в реєстрації кандидатів у народні депутати, включених до виборчого списку партії "Рух нових сил".

Раніше повідомлялось, що Печерський районний суд Києва розглянув позов лідера партії "Рух нових сил", екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі та підтвердив факт його проживання в Україні упродовж п'яти років. Це робить законною його реєстрацію кандидатом у народні депутати України на позачергових виборах 21 липня. 

Нагадаємо, у партії Саакашвілі назвали першу п'ятірку кандидатів. Очолює список сам Саакашвілі, другий у переліку — екс-заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе, третій номер — народний депутат 7-го скликання Олесь Доній, четверта — одеська шахістка Наталя Жукова, п’ятий — екс-міністр економіки Володимир Лановий.

Фото: 112

ЦВК зареєструвала партію Саакашвілі на виборах до Ради

Новини по темі