Мобільний додаток

Онищенку законно відмовили в реєстрації кандидатом у нардепи — Верховний Суд

26.06.2019 р., 18:53

Верховний Суд визнав законною відмову Центрвиборчкому в реєстрації кандидатом у Верховну Раду Олександру Онищенку. Про це повідомляє прес-служба ВС.

Суд прийняв рішення, що доводи Онищенка про порушення вимог при вирішенні питання про реєстрацію його кандидатом не були підтверджені. Згідно із законодавством України, кандидат в народні депутати зобов'язаний проживати на території країни протягом останніх п'яти років. Особа вважається такою, що проживає на території України, якщо її разовий виїзд за кордон у приватних справах не перевищував 90 днів, а в сумі за рік — 180 днів.

Після відмови ЦВК зареєструвати Онищенка кандидатом в народні депутати, він намагався через суд довести, що має право балотуватися, стверджуючи, що перебував за межами країни через "участі в змаганнях".

"Оцінюючи причини відсутності позивача за межами території України, суд з'ясував, що в листі ГО "Всеукраїнська федерація кінного спорту України" немає відомостей про найменування змагань, місця і дати їх проведення, статусу позивача в цих змаганнях і підстави, на якій позивач брав у них участь", — пояснюють у суді.

Суд прийняв рішення, що доводи позивача про порушення вимог при вирішенні питання про реєстрацію його кандидатом не були підтверджені, і констатував відсутність підстав для задоволення позову. 

Фото: 24 канал

Онищенку законно відмовили в реєстрації кандидатом у нардепи — Верховний Суд

Новини по темі