Мобільний додаток

Політсили мають цікаву конкуренцію на трьох електоральних полях — Магда

9.06.2019 р., 18:59

Сьогодні ми спостерігаємо цікаву конкуренцію політичних сил на трьох електоральних полях, переконаний директор Інституту світової політики Євген Магда. Про це він повідомив в ефірі Українського радіо в програмі "Україна. Сьогодення".

Ведучий:

Сергій Стуканов

"Як на мене, в Україні немає підпільної фабрики, де виробляють чесних політиків. Очікувати, що якість передвиборчих списків наших політичних сил буде суттєво вищою за відсутність суспільного запиту на змістовну політику, щонайменше, наївно. Кожна політична сила намагається знайти підхід до свого електорату, адже для того, аби подолати бар’єр у 5% влітку, треба набрати не менше 700 тисяч голосів", — зазначив Євген Магда.

Магда зауважив, що сьогодні ми спостерігаємо цікаву конкуренцію на трьох електоральних полях.

"Як на мене, ми спостерігаємо достатньо цікаву конкуренцію. Це конкуренція в умовно патріотичному сегменті: "Голос", "Європейська солідарність",  "Батьківщина", "Громадянська позиція", "Українська стратегія", "Радикальна партія", "Свобода", "Самопоміч". Це 8 політичних сил, які будуть умовно танцювати на одному електоральному полі", — сказав він.

Експерт додав, що, з іншого боку, це "Опозиційний блок" та "Опозиційна платформа — За життя". Вони будуть конкурувати між собою за проросійський електорат.

Магда також висловив думку, що партія "Слуга народу" намагатиметься бути проекцією рейтингу Володимира Зеленського.

"Партія "Слуга народу" намагатиметься бути проекцією рейтингу Володимира Зеленського, і його заяви, поведінка цілком переконливо свідчать, що він зацікавлений у тому, щоб партія "Слуга народу" отримала достатньо високі шанси на отримання найбільшої кількості голосів", — прокоментував він.

Нагадаймо, 24 травня розпочалася виборча кампанія до Верховної Ради України.

Указ президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради України 23 травня опублікували в газеті Кабінету міністрів України "Урядовий кур'єр".

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Позачергові вибори до Верховної Ради України призначено на 21 липня 2019 року.

Прослухати повну версію.

На фото — Євген Магда, facebook.com

Політсили мають цікаву конкуренцію на трьох електоральних полях — Магда

Новини по темі