Мобільний додаток

Притула балотуватиметься в парламент від партії "Голос"

8.06.2019 р., 14:55

Шоумен Сергій Притула та заступник головного редактора "Дзеркала тижня" Сергій Рахманін балотуватимуться на позачергових парламентських виборах від партії Святослава Вакарчука "Голос", повідомляє Громадське радіо.

"Я балотуюсь до парламенту за списками партії "Голос". Сьогодні про це буде сказано на з’їзді партії",  – оголосив Притула у відеозверненні 8 червня.

"Чому саме зараз? Якби мені все подобалось, що відбувається в українській політиці останнім часом, я, мабуть, би цього не робив. Виходити з власної зони комфорту не дуже приємно, але я хотів би бути корисним цій країні",   – зазначив Притула.

За його словами, мотивацією йти у політику є бажання, аби його діти жили та працювали в цій країні, проте головна причина – це команда, з якою він йде на парламентські вибори.

"В списку партії "Голос" ви не знайдете колишніх народних депутатів, ви не побачите там людей, які збираються лобіювати інтереси олігархів чи фінансово-промислових груп. З цією командою я вперше за майже 38 років готовий поставити свою репутацію на шальки терезів".

Зазначається, що Сергій Притула за власним бажанням не буде входити в першу десятку кандидатів партії, у списку він – тридцятий.

"Це моя з вами угода. Для того, щоб я потратив у парламент, партія має набрати трохи більше 10 %. Це означає, що всі ті, хто казав мені: "Йди", мають не полінуватися, прийти на дільницю та проголосувати",  – сказав шоумен.

Також стало відомо, що разом з партією "Голос" до парламенту балотуватиметься й заступник головного редактора газети "Дзеркало тижня" Сергій Рахманін: "У політичній журналістиці я вже зробив все, що міг. Але зараз я відчуваю в собі готовність до змін у житті і відчуваю, що можу допомогти змінюватися країні". 

У журналістиці Сергій Рахманін понад 30 років, останні 20 - у "Дзеркалі тижня". За якість журналістської роботи і влучне слово, Рахманіна часто називають "камертоном української дійсності". Він був свідком багатьох ключових для незалежної України подій: від конституційної ночі у 1996 році до артилерійських обстрілів на Сході. Всі ці роки супроводжував розвиток держави ґрунтовною аналітикою - вона стала обов'язковим джерелом інформації для тих, хто прагне орієнтуватися в українській політичній ситуації. Зараз, крім роботи у "Дзеркалі тижня",веде програму "Гра в класику" на телеканалі ZIK та "Апокриф" на Радіо НВ. Вважає, що для розуміння ситуації потрібно побувати і в окопі, і в кабінеті, але й вміти вчасно вибратися з них, щоб подивитись на життя з інших кутів. До роботи в журналістиці встиг отримати найрізноманітніший життєвий досвід: був продавцем у магазині, нічним сторожем, вантажником, фасувальником цегли на комбінаті будматеріалів.

.Нагадаємо, 16 травня Святослав Вакарчук заявив, що балотуватиметься на позачергових парламентських виборах разом зі своєю політичною силою "Голос".

 

ФОТО: Антикор

Притула балотуватиметься в парламент від партії "Голос"

Новини по темі