Мобільний додаток

Яким чином буде побудована комунікація на стадіоні під час дебатів, досі не зрозуміло — Леонід Швець

19.04.2019 р., 09:07

Дебати кандидатів у президенти передбачають багато "сюрпризів". Одним з основних питань, які хвилюють у цих дебатах, є питання безпеки. Політичний оглядач Леонід Швець зазначає, що те, що відбуватиметься на дебатах, досі важко передбачити.

 

Ведуча:

Христина Стець

 

Дебати між кандидатами в президенти заплановані на сьогодні, на НСК "Олімпійський"  на 19:00. На полі буде встановлено дві сцени, а глядачі від обох кандидатів будуть розміщуватися в окремих секторах. Перед початком дебатів глядачів розважатимуть концертами.

"Яким чином буде побудована комунікація на стадіоні, досі не зрозуміло. Запрошено кілька відомих ведучих, але що вони будуть робити незрозуміло. Є деякі заготовки у кандидатів, які будуть у форматі радше шоу аніж дебатів. Такі сюрпризи точно будуть", — говорить Леонід Швець.

Ідея проведення дебатів на стадіоні — з точки зору безпеки не дуже вдала. Навіть якщо не говорити про безпеку кандидатів, але тисячі людей, які прийдуть на стадіон з різними поглядами, транслюватимуть усі канали, навіть російські. Це може бути дуже вдале місце і вдалий час для провокації, однак Леонід Швець зазначає, що правоохоронці мають досвід роботи в подібних умовах.

Читайте також: Поява кандидатів на дебатах — це прояв поваги і до закону, і до виборців

"Зважаючи на досвід наших правоохоронців у проведенні концертів та матчів, я думаю, що вони не хочуть неприємностей. Мене хвилює напруга поміж прибічниками, особливо Петра Олексійовича. Щоб ось ці емоції не виплеснулися саме у вболівальницьких секторах, щоб не почалося зясування стосунків. Якщо зброю і вибухівку правоохоронці вміють вилучати, то як вилучити у людей цей запал неприязні, я не знаю", — зазначає експерт.

Прослухати розмову з Леонідом Швецем повністю можна за посиланням. 

Фото: ВВС

Яким чином буде побудована комунікація на стадіоні під час дебатів, досі не зрозуміло — Леонід Швець

Новини по темі