Мобільний додаток

Facebook посилить правила розміщення політичної реклами для країн, де пройдуть вибори

16.01.2019 р., 10:14

Соціальна мережа Facebook вирішила посилити правила розміщення політичної реклами у своїй мережі для країн, у яких в 2019 році відбудуться вибори.

Про це пише Reuters.

"Як найбільша служба соціальних медіа майже у кожній великій країні, Facebook з 2016 року став засобом для політиків та їхніх супротивників розповсюджувати фальшиві новини та іншу пропаганду", — йдеться у повідомленні.

Як повідомила директор Facebook з глобальної політики та охоплення Кеті Харбат, нововведення торкнуться Індії, Нігерії, деяких країн ЄС та України. Розміщувати політичну рекламу дозволять рекламодавцям, які розташовані в даній країні. За її словами, нові правила в Україні почнуть діяти вже у лютому.

Минулого місяця дослідники, які працювали в комітеті Сенату США, дійшли висновку, що агентство російських урядових досліджень в Інтернеті використовувало оголошення в соціальних мережах і регулярні повідомлення на неаутентичних рахунках для просування тодішнього кандидата в президенти Дональда Трампа мільйонам американців. Росія спростувала звинувачення.

Читайте також — Президентські вибори будуть непередбачуваними — Саакян

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів президента України з 31 грудня 2018 року. Як йдеться у календарному плані заходів з підготовки та проведення виборів президента України, офіційне висунення кандидатів дозволено до 3 лютого. Окружні виборчі комісії повинні бути створені до 18 лютого включно, дільничні — до 12 березня.

Facebook посилить правила розміщення політичної реклами для країн, де пройдуть вибори

Новини по темі