Мобільний додаток

Диппредставництва Росії в Україні - під посиленою охороною

18.03.2018 р., 10:34

Німеччина, Канада, Естонія, і Латвія вже заявили, що не визнаватимуть результати голосування 18 березня на виборах президента Російської Федерації в анексованому Криму.

15 березня посольство РФ в Україні повідомило, що 18 березня в Україні відкриються 4 виборчі дільниці у дипломатичних представництвах РФ в Києві, Львові, Одесі та Харкові.

Однак 16 березня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розмістив у соцмережах заяву, що у день виборів президента Росії доступ до російських дипустанов в Україні матимуть лише особи з дипломатичним статусом, повідомляє Укрінформ.

"МВС України повідомляє, що в неділю 18 березня 2018 року режим охорони дипломатичних установ Російської Федерації на території України - в Києві, Харкові, Одесі та Львові - не передбачатиме доступ до цих об'єктів громадян РФ для голосування на виборах. Доступ до установ матимуть особи виключно з дипломатичним статусом. Інші особи і громадяни РФ в цей день на територію диппредставництв допускатися не будуть", - написав міністр.

У цьому зв'язку МВС звернулася до дипломатів і громадян Російської Федерації з проханням підкоритися законним вимогам України і не провокувати ситуацію, дотримуватися порядку і законів України, повідомив Аваков. Проте за даними на 16 березня Російська Федерація не відмовилася від своїх протиправних намірів, констатували у МВС.

18 березня поліція посилила охорону дипломатичних представництв Російської Федерації в Україні, а також прилеглих територій. До охорони громадського порядку у Києві залучені підрозділи патрульної поліції, превентивного блоку, кінологи і військовослужбовці Нацгвардії, а також антиконфліктні групи, повідомили в МВС.

СБУ попередила громадян про кримінальну відповідальність за участь в організації та сприянні проведенню незаконних виборів президента РФ на тимчасово анексованій території Автономної Республіки Крим.

МЗС України розповсюдило заяву, де рішуче засуджується рішення окупаційної влади провести вибори президента Росії на території незаконно анексованих Криму та Севастополя. Результати голосування не матимуть жодних правових наслідків і не будуть визнані міжнародною спільнотою, запевнили в МЗС.

Диппредставництва Росії в Україні - під посиленою охороною

Новини по темі