war

Територіальні громади вперше обиратимуть собі очільників

25.10.2015 р., 10:26

Сьогодні вперше відбудуться вибори до 74 об'єднаних територіальних громад. Згідно із законом, у територіальних громадах окрім сільських, селищних, міських голів (залежно від виду громади) обирають також старост населених пунктів, які увійшли в громаду.

Перші вибори депутатського корпусу, а також сільських, селищних і міських голів відбудуться, зокрема, і в трьох новостворених територіальних громадах Донеччини - Октябрській сільській, Краснолиманській міській та Черкаській селищній. Про це повідомив голова обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

За його словами, Донеччина - з-поміж лідерів із децентралізації в країні. Росія нав'язує нам федералізацію, щоб мати більше впливу на зовнішню політику України. Замість цього ми через децентралізацію хочемо надати більше прав, грошей і відповідальності місцевим громадам, наголосив Павло Жебрівський.

На жаль, через агресію Кремля, місцеві вибори не відбудуться сьогодні на тих територіях Донецької та Луганської областей, які тимчасово непідконтрольні українській владі, а також в окупованій Республіці Крим.

Новини по темі