В Україні стартували вибори до місцевих органів влади

В Україні стартували вибори до місцевих органів влади

Українці заохочують один одного до участі в голосуванні. Зокрема, у Вінниці міськрада зробила на цей день безплатний проїзд у громадському транспорт. У мерії сподіваються, що це стане традицією для обласного центру під час місцевих виборів.

У Львові вирішили заохотити молодь голосувати на виборах участю у вечірці одного із розважальних закладів міста. Вхід туди буде безплатним для тих, хто надасть своє фото з виборчої дільниці. Відповідні афіші розклеєні по всьому місту. Вечірка розпочнеться о 22:00, коли всі виборчі дільниці Львова, як і по всій країні, вже будуть зачинені.

А в Одесі власники кількох десятків закладів громадського харчування пообіцяли всім, хто зробить фотознімок на виборчій дільниці, безплатну каву та інші преференції. У такий спосіб хочуть активізувати молодь та спонукати її до виконання громадського обов’язку.

Втім, чимало закладів просять не лише світлину виборця біля дільниці, а й з бюлетенем біля виборчої урни або у кабінці. Акції набули широкого розголосу в Інтернеті, та водночас викликали стурбованість громадянської мережі "ОПОРА". Там нагадують, що фотографувати заповнений виборчий бюлетень заборонено законом.