KOLA присвятила нову пісню українцям, які були вимушені залишити країну

21.12.2022 р., 15:05
KOLA присвятила нову пісню українцям, які були вимушені залишити країну

KOLA видала на стрімінгових платформах новинку "Голос". Її артистка присвятила українцям, які через війну були змушені залишити свої домівки. У кліпі на пісню "Голос" використані фрагменти, де пісню наспівують Jamala, Олег Псюк, alyona alyona, популярні стендапери, блогери, волонтери та військові.

0:00 0:00
10
1x

"Для мене це дуже важлива пісня. Я написала її ще влітку, коли була в Ізраїлі і насправді всі слова в цій пісні це те, що просто вистрибнуло в мене на музику, бо стан був такий, що ти не розумієш, що ти тут робиш, чому ти саме тут. Ти хочеш просто додому, бо вдома найкраще. Я написала цю пісню, мабуть, про тих людей, які виїхали з України, які дуже сумують, знають, що їх дім найкращий. Бо сьогодні я дуже багато їжджу, виступаю і в жодній країні я не знаходжу собі місця. 

Також я хотіла сказати, що голос кожного з нас дуже важливий. Коли ти кричиш один тебе не чують, коли кричимо разом чують всі. Я хочу, щоб ця пісня спонукала нас і надалі робити те, що ми робимо, бути єдиними, донатити, допомагати, викладати сторіз. Робити все можливе, що може допомогти наблизити нас до нашої перемоги. Також я співаю в пісні про красу нашої України. Тому я прошу вас перейти на ютуб, ввести "KOLA "Голос" та подивитися кліп, до якого доєдналися наші неймовірні люди, які сьогодні дуже сильно допомагають Україні. Це і волонтери, і військові, і артисти. Я дуже вдячна їм, що всі ці неймовірні люди долучилися. Я вірю, що вже дуже скоро ми переможемо і всі будемо в нашій рідній любій Україні. Вона найкраща", — розповіла KOLA в ефірі шоу "Селекція" на радіо "Промінь".

Фото: Фейсбук-сторінка KOLA