Добрі новини з Дикого Поля: проєкт Радіо Хартія на Українському Радіо
Добрі новини з Дикого Поля: проєкт Радіо Хартія на Українському Радіо

Ви скажете: в Дикому Полі вже дві тисячі років не було добрих новин. Ми відповімо: та все ж вони є, варто лише прислухатись. Радіо Хартія пропонує голоси й історії, які дають надію і допомагають  людям із різними досвідами проживання війни краще розуміти одне одного.

Українського радіо

Прийшов з війни — ідеш до психолога. Психологічна допомога після повернення з війни як гігієнічна норма і запорука нормального родинного життя. Про це і на власному, і на робочому досвіді розповідає лікар-травматолог, військовий медик, колишній очільник медичної роти 46-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ, керівник Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій та лідер панк-гурту "Бетон" Андрій Жолоб. Як подолати апатію ветеранів, допомогти не лише їм самим, а й їхнім родинам.

Бібліотека "рулить" на селі. Бібліотека як малий центр світу: саме так підходить до роботи бібліотекарка Капитолівської сільської бібліотеки Юлія Какуля-Данилюк, яка цьогоріч увійшла до списку УП-100 в категорії "Культура". Капитолівка — село на Ізюмщині, яке відновлюється після окупації, і бібліотека тут стала одним із рушіїв відживлення. Тут є пропозиція до кожного і легкість, якої так потребують люди, які пережили важкі часи.

Ті, хто пережили полон, — круті.

"Я пережила полон, успішно, гідно. Тебе починають жаліти, а ти думаєш: а чому ніхто не дивується, не говорить тобі про те, яка ти крута насправді. Які ви круті, дівчата", — говорить журналістка, пресофіцерка, авторка книг "Азовсталь. Сталева пресслужба" та "Полон" Валерія "Нава" Суботіна. У розмові з Сергієм Жаданом Нава говорить про те, що повернення з полону — лише початок шляху і підказує, як допомагати.