Українського радіо

Про далекобійні ракети ATACMS.

Ведучі:

Як проєкт Behind Blue Eyes показує життя на прифронтових територіях очима дітей. Гість — Артем Скороходько, співзасновник проєкту Behind Blue Eyes.

Ведучі:

Законопроєкт №9432 про застосування англійської мови, чому знову спливла скандальна ситуація з дубляжем державною мовою, хто це провокує і чому у міжнародний день англійської мови довелося знімати проєкт з розгяду.

Коли на розгляд парламенту буде винесено у другому читанні законопроєкт №8371 про заборону релігійних організацій, які повʼязані з росією, і які норми він буде містити?

Питання воєнної цензу, чи може бути вона запроваджена в Україні, чи не стане ця ідея засобом придушення свободи слова, як це робиться в росії і методи якої можуть стати дзеркальним прикладом і для українських посадовців?

Чи не стануть такі ідеї додатковим подразником для тих, від кого ми повністю залежимо, адже Державний департамент США у звіті щодо порушень прав людини у 2023 році вже згадав про телемарафон "Єдині новини" як приклад порушення свободи висловлення думок. До речі, що робити з телемарфоном, чи не стане м'яка рекомендація друзів слушним приводом його нарешті закрити?

Ситуація в парламентській більшості, в якому вигляді вона зараз існує, хто становить її ядро, чому фракція більшості більше не може самостійно ухвалювати законопроєкти, скільки людей реально хочуть скласти повноваження депутатів і завдяки яким фракціям і групам вдається ухвалювати законопроєкти.

Гість — Микита Потураєв, голова Комітету з питань інформаційної політики Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, член фракції партії "Слуга народу".

Ведучі:

Джо Байден підписав закон про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню, озброєння мають доставити до України якнайшвидше. І загалом заяви американських посадовців після ухвалення допомоги стали більш прямолінійними. Що визначатиме співпрацю України та США цього року? Які заяви американських посадовців українській владі варто особливо брати до уваги. Гість — Ярослав Войтко, експерт-міжнародник, дипломат.

Ведучі:

Чого потребують Збройні Сили і як задовільнити їх потреби. Гостя — Наталія Кушнерська, керівниця defense tech кластеру Brave1.

Ведучі:

Всеукраїнська інформаційна кампанія з кібербезпеки розпочалась. Гість — Михайло Верич, регіональний директор CRDF Global в Україні.

Ведучі:

Напередодні прийняття рішення Сенату Володимир Зеленський поговорив з Джозефом Байденом та домовився про постачання ракетних систем "ATACMS" для України. Про що ще йшлось під час цієї розмови? Також 23 квітня Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак оголосить про рекордний пакет військової допомоги для України. Що підштовхнуло Велику Британію до надання такого масштабного пакету допомоги? Що до нього увійде? Гість — Сергій Назаренко, юрист, політолог, аналітик групи Левіафан.

Ведучі:

Скандал в Кабміні: міністру аграрної політики і продовольства вручили підозру в оборудках з землею. Що загрожує міністру та чому цей скандал оприлюднили лише зараз? Гостя — Олена Щербан, керівниця юридичного відділу Центру протидій корупції. 

Ведучі:

Відбулася скликана з ініціативаи України Рада Україна-НАТО, перед засіданням росіяни завдали ракетного удару, зокрема по Дніпру. Гість — Дмитро Левусь, політолог, експерт аналітичного центру "Об’єднана Україна".

Ведучі:

Підсумки весняної сесії ПАРЄ. Гості: Марія Мезенцева, голова постійної делегації України в ПАРЄ, членкиня фракції партії "Слуга народу"; Ірина Констанкевич, заступниця члена постійної делегації України в ПАРЄ, перша заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, членкиня депутатської групи "Партія "За майбутнє".

Ведучі:

Ведучі українського радіо