Реальні справи, що наближають перемогу.
Програма про конкретні ініціативи та проєкти, що допомагають Збройним силам України та всім українцям наближати перемогу. Ви почуєте історії людей з різних куточків України.
З колядкою по всьому світу - щоб і Хреста прославити, і донатів назбирати для військових. Учителька початкових класів Ольга Істоцька створила зі свох першачків гурт колядників і впродовж різдвяних свят вони мандрують Німеччиною, Америкою, Канадою, Латвією і навіть Антарктидою з обрядовими віншуваннями та піснями.
Щоб бути красивими і вірити в повернення додому. Переселенка з Куп'янська Валентина Нечволод створила жіночий простір "Незалежна". Тут допомагають пошити або відремонтувати одяг людям, що виїхали через ворожі обстріли з прифронтових громад до Харкова. Пропонують підстригтися, а жінок ще чекає манікюр для покращення настрою. Соціальний бізнес завдяки двом грантовим програмам став особливою підтримкою у скрутний час для Валентини Нечволод.
Ветеранський хаб "Повернення", що зустрічає воїнів з фронту в рідній Височанській громаді неподалік від Харкова в селищі Високий, від жовтня приймає ветеранів і ветеранок війни, діючих військовослужбовців, а також їхні сім'ї.
Найсучасніше реабілітаційне обладнання і вмотивовані фізичні терапевти для відновлення мобільності ветеранів: в Харківському національному університеті ім. В. Каразіна створили і презентували науково-практичний реабілітаційний центр KARAZIN ReHab.
В Каразінському університету Харкова на спеціальних манікенах навчають дітей домедичній допомозі.
Військовий капелан харківського шпиталю Геннадій Рахманійко від перших днів повномасштабної війни проводить службу для тяжкопоранених і медперсоналу.
Боронив Україну, а тепер вчить школярів захисту України. Ветеран війни Михайло Купчин проводить вишкіл для молоді і заохочує вчителів до якісного викладання предмета "Захист України".
Ветеран війни Євген Сивопляс проводить публічні акції і розповідає, як краще підтримувати ветеранів і ветеранок, що не слід робити при зустрічі з ними.
По всій Україні чоловіки і жінки волонтерської спільноти "Social Drone UА" закуповують запчастини, паяють плати, збирають безпілотні апарати, випробовують їх на спеціальних таємних полігонах і готові відсилають у бій. Так вони безпосередньо долучаються до поповнення війська дронами.