Мобільний додаток

Всесвітній День Радіо

13 лютого – Всесвітній День Радіо під егідою ЮНЕСКО.

Уперше радіомовні організації святкували цю подію 5 років тому. Рішення про  проведення свята було ухвалено в листопаді 2011 року, на 36-й Генеральній конференції цієї організації.

Дата – 13 лютого, день створення радіо ООН 1946-го року – була запропонована Генеральним директором ЮНЕСКО.

Головне завдання цього дня – переконати аудиторію та мас-медіа у важливості радіо, спонукати можновладців до створення та надання можливості отримувати інформацію через радіо, сприяти розвитку співпраці між мовниками у всьому світі. 

Гасло цьогорічного Всесвітнього Дня Радіо: «Радіо – це ти!» І це свято – чудова нагода відзначити особливу роль цього засобу інформації та зв‘язку в нашому житті.

Радіо, як і раніше, залишається найбільш динамічним, активним та привабливим медіа. Воно адаптується до змін і пропонує нові способи взаємодії та участі. У той час, коли соціальні мережі та фрагментація аудиторії можуть залишити нас у замкненому просторі сам-на-сам із однодумцями, радіо має унікальну здібність об’єднувати спільноти та активувати позитивний діалог заради змін.

Дослухаючись до аудиторії та задовольняючи її потреби, радіо надає розмаїття думок та поглядів, необхідне для розв‘язання проблем, з якими ми всі стикаємося.

Радіо інформує та змінює нас через розваги, інформацію та залучення аудиторії. Слухати радіо означає ніколи не бути самотнім – ви завжди будете мати друга в особі радіо.

За матеріалами    

http://en.unesco.org/events/world-radio-day-2017 http://www.diamundialradio.org/

13 лютого з нагоди Всесвітнього Дня Радіо пропонуємо стати свідком і слухачем концерту «Барви Китаю», що відбудеться в Шанхайському Гранд театрі у виконанні Шанхайського філармонічного оркестру під орудою всесвітньовідомого диригента Чена Ксянга.  

 

 

Початок концерту - о 14.00 за київським часом. Пряма трансляція – на сайті Українського радіо ТУТ: