Сьогодні. Ввечері
Сьогодні. Ввечері

Підбиваємо підсумки дня, що минає.

Українського радіо

Які потенційні екологічні наслідки у разі ймовірної атаки на Київську ГЕС та Канівське водосховище? Що зараз на місці трагедії після руйнування Каховської греблі? Також про Кінбурнську косу. Гість: Євген Хлобистов, професор, декан факультету природничих наук КаУКМА.

Ведучі:

День українських миротворців. Гість — Андрій Тетерук, ветеран війни, член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони 8-го скликання.

Ведучі:

Післямова до саміту НАТО та перспективи подальшої допомоги Україні. Гостя: Олена Трегуб, виконавча директорка Незалежної антикорупційної комісії (НАКО), членкиня Антикорупційної ради при Міністерстві оборони України.

Ведучі:

Військова Катерина Поліщук ("Пташка") звернулася до Президента з проханням провести службове розслідування щодо командира 59 бригади Богдана Шевчука. У Генштабі відреагували і сказали, що відправлять до бригади робочу групу на чолі з начальником Військової служби правопорядку. Раніше Президент Зеленський змінив командувача Об'єднаних сил ЗСУ Юрія Содоля. На нього тоді подав заяву у ДБР керівник штабу бригади "Азов" Нацгвардії Кротевич. Це вже тенденція? Наскільки вона небезпечна? Як проводяться подібні службові розслідування, наслідки. Гість: Сергій Назаренко, юрист, політолог, аналітик групи "Левіафан".

 

Ведучі:

Завершується термін оновлення даних військовозобов'язаних.

Ведучі:

Підсумки Євро-2024 і прогноз на фінал, який розпочнеться о 22:00 і буде транслювати Радіо "Промінь". Гість — Костянтин Дульцев, спортивний коментатор Українського Радіо і Радіо "Промінь".

Ведучі:

Європейський Союз готується до торгової війни з Китаєм, — пише The Economist. 5 липня Європейська комісія почала застосовувати попередні в’їзні мита до електромобілів з Китаю. Який крок буде наступним? І чи вдасться заходу зменшити імпорт з Китаю? Та що це коштуватиме для самої Європи і США? Гість — Іван Ус, кандидат економічних наук, головний консультант Центру зовнішньополітичних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень.

Ведучі:

Замах на Трампа. Донори скорочують фінансування Байдену. Про перебіг передвиборчих перегонів та візит Зеленського до США. Гість — Володимир Дубовик, директор центру міжнародних досліджень Одеського національного університету.

Ведучі:

Обговоримо опитування, яке засвідчило, що довіра до путіна впала в низці країн Глобального Півдня. Про що це свідчить? Що цьому сприяло? Гість: Ірина Павленко, експертка Інституту трансформації Північної Євразії. 

Ведучі:

Що отримала Україна після саміту НАТО? Гість: Максим Розумний, доктор політичних наук, політолог.

Ведучі: