Обирай пісні. Визначай переможця

Safe

Змогли заробити гроші - ми навчимо, як зберегти і примножити. Обираємо альтернативу традиційним фінансовим інструментам, нейтралізуємо ризики, закладаємо підґрунтя стабільного «завтра».  Досвід інших працює на вас.

 

 

Скільки можна заощадити або примножити грошей, якщо вести свій бюджет? Як правильно планувати бюджет і навчитися витрачати його доцільно, порадила експертка-тренерка з фінансової грамотності Наталія Тарасенко.

Програма за 28 липня 2018 р. 

 

 

 

 

 

 

Як заощадити кошти на новий смартфон чи ремонт у квартирі? Про правила примноження грошей розповіла експертка-тренерка з фінансової грамотності Тетяна Романенко.

Програма за 4 серпня 2018 р. 

 

 

 

 

 

 

 

Як не потрапити у пастку фінансових шахраїв та одразу розпізнати фінансову піраміду? Розповіла експертка з питань прав споживачів фінансових послуг Юлія Вітка.

Програма за 11 серпня 2018 р. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як взяти кредит і не потрапити під тиск колекторів? Про ознаки ризикових кредитних операцій розповіла експертка з питань прав споживачів фінансових послуг Тетяна Грищенко.

Програма за 18 серпня 2018 р. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як відкласти гроші на навчання дітей чи собі на пенсію? Вчимося правильно визначати довгострокові цілі на різних етапах та досягати їх з програмою "Safe" і тренеркою з фінансової грамотності Наталією Костюк.

Програма за 25 серпня 2018 р. 

 

 

 

 

 

 

 

Чи надійно зберігати заощадження на картковому рахунку? Які є види банківських карток і чим вони відрізняються? Про це розповіла тренерка з фінансової грамотності Тетяна Герасимова.

Програма за 1 вересня 2018 р. 

 

 

 

 

 

 

 

Чи можливо перевірити фінансову спроможність страхової компанії? Які супутні продукти пропонують страховики? Наскільки вони корисні? Про це розповіла генеральна директорка Української федерації убезпечення Галина Третякова.

Програма за 8 вересня 2018 р. 

 

 

 

 

 

 

Депозити: зайвий ризик чи додатковий заробіток? Що робити, якщо банк збанкрутував? Розповімо про ознаки ризикових депозитів та вигідних вкладів у програмі "Safe" разом з фінансовим експертом Іваном Вишневським.

Програма за 15 вересня 2018 р. 

 

 

 

 

 

 

Альтернативні напрямки інвестування:  цінні папери, банківські метали, нерухомість, криптовалюта. Як визначити ризики та прибутковість того чи іншого фінансового інструмента? Розповів у програмі "Safe" економічний експерт Максим Праздніков.

Програма за 22 вересня 2018 р. 

 

 

 

 

 

 

Чи безпечно платити онлайн? Чи складно освоїти цю науку? Як не потрапити у пастку онлайн-шахраїв розповів директор департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України Олександр Яблунівський.

Програма за 29 вересня 2018 р.