Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Екслібрис

Екслібрис

Книжка, яка щойно побачила світ... Автор, що подивував увесь світ... Письменник, якого відзначено найвищою літературною премією... Твори, які необхідно прочитати кожному... Найпомітніші і найрезонансніші книжки тижня... Правда і вигадки про літературу... Про все це і не тільки про це - у передачі “Екслібрис”, яку ведуть журналістка Світлана Короненко і літературознавець, шевченківський лауреат Михайло Слабошпицький.

"Екслібрис" існує понад десять років. За цей час Михайло Слабошпицький розповів про десятки й десятки знакових для України книжок. У студії побувало чимало молодих і знаменитих письменників, які мали і мають своєрідний "звіт" перед слухачами Українського радіо про власні творчі здобутки.

Чи не найцікавіша рубрика програми – "Історія однієї книги", в якій М.Слабошпицький говорить про унікальні видання і їхніх авторів, а разом з тим і про тогочасні епоху та людей.

Досвідчене літературознавче око М.Слабошпицького вихоплює з виру літератури, яка нині видається в Україні, найцікавіше і найпомітніше,  те, про що сперечаються і що не залишає байдужим. Вибір його завжди національний і патріотичний.

"Екслібрис" – це живий пульс літпроцесу, оперативна фіксація його найяскравіших явищ.

Слухайте програму щонеділі о 09.30.

Минулі передачі

  • 20.08.2017 09:30:03
    - Перший канал

    Літературознавець, шевченківський лауреат Михайло Слабошпицький - про творчість сучасного українського письменника Олега Гриніва та про його книжку поезій «Застиглі миті», прозову книжку «Рахманні дзвони» та книжку літературознавчих статей «Закони національної пам’яті».

  • 13.08.2017 09:30:02
    - Перший канал

    Розповідь про творчість сучасної української письменниці Тетяни Крижанівської та її книжки. Учасник програми: літературознавець, шевченківський лауреат Михайло Слабошпицький.