Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Блок "АВС" і "Музичні сходинки"

Блок "АВС" і "Музичні сходинки"

Усіх юних ерудитів та дослідників щовівторка о 16.10 чекає біля приймачів науково-  пізнавальна програма для юнацтва "АВС" – цікаво про складне!

Передача орієнтована насамперед на старшокласників та випускників шкіл, які  цікавляться наукою. У кожному випуску АВС обов‘язково звучать інтерв‘ю з відомими  українськими вченими, які розповідають про різні цікаві дослідження та відкриття. Є  постійні рубрики, з яких слухачі дізнаються про світові наукові новини, сенсаційні знахідки, дивовижні винаходи, неймовірні гіпотези. А ще з випусків АВС можна дізнатися цікаву інформацію про історію виникнення великих міст України та завітати до різноманітних музеїв нашої країни.

Тож, друзі, не забувайте, що навколо дуже багато цікавого й невідкритого, прагніть знати більше!

До ефіру АВС готує журналіст Ніна Даценко, ведучий - Народний артист України Володимир Нечепоренко.


 "МУЗИЧНІ СХОДИНКИ"  - це програма, яка допомагає зрозуміти і полюбити класичну музику. У ній багато пізнавальної інформації і звучать лише шедеври світової   музики. 

 Вчіться разом з нами знаходити натхнення у музиці!

 Передача звучить щовівторка о 16.35.

 Ведуча - Світлана Сіренко.

Минулі передачі

 • 18.07.2017 16:10:00
  - Перший канал
  Ведучі:
  • Даценко Н., Сіренко С.

  Про поширення та загрози від адвентивних рослин - старший науковий співробітник Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка Микита Перегрим.

  Славетний композитор, піаніст, педагог і диригент, представник музичного романтизму  Угорщини – Ференц Ліст.