Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Благовіст

Благовіст

Релігійно-пізнавальна передача духовного спрямування.

Основний напрямок – подання історії християнства з точки зору православного віровчення, розповіді про духовні святині та храми України, про життя релігійних громад Української Православної Церкви та Української Православної Церкви Київського патріархату. Передача неполітична, не подає міжконфесійних конфліктів. Участь беруть священики та ієрархи обох гілок православ‘я в Україні, фахівці-релігієзнавці, дослідники історії духовності українського народу.

Слухайте у неділю о 15.20 на Першому каналі Українського радіо.

Ведучий – експерт-релігієзнавець Володимир Татаренко.

Минулі передачі

 • 22.10.2017 23:31:42
  - Перший канал

  Що таке заздрість? Розмірковує протоієрей Всеволод Рибчинський.

  Храм на честь ікони Божої Матері Всецариця у селищі Цинява Коломийського району Івано-Франківської області. Розповідає священик Димитрій Воскресенський.

  Діяльність громади на честь святих апостолів Петра і Павла у місті Борисполі Київської області. Розповідає благочинний першого Бориспільського благочиння протоієрей Георгій Нóсач.

 • 15.10.2017 23:31:43
  - Перший канал

  Хвороба – шлях до здоров’я. Розмірковує архімандрит Лаврентій.

  Святий благовірний князь Олег. Розповідає Олег Григорчук.

  Свято-Духівський кафедральний собор у Чернівцях. Розповідає професор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор історичних наук Михайло Чучкó.

 • 12.10.2017 23:32:05
  - Перший канал
  Ведучі:
  • Татаренко В.

  Чому люди стали менше ходити до храмів? Розмірковує митрополит Вінницький і Барський Симеон.

  Ікона Божої Матері «Спорителька хлібів». Розповідає редактор передачі «Благовіст» Лідія Гончар.

  Стратегічною метою України у XXI столітті є питання розвитку православної педагогіки, релігійного виховання, освіти та просвітництва. Розповідає завідуючий кафедрою українського православ’я
  та теології Міжрегіональної академії управління персоналом, професор Міжнародної кадрової академії, доктор богослів’я, протоієрей Діонісій Мартишин.