Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

З музичних програм Європейської мовної спілки

З музичних програм Європейської мовної спілки

Завдяки багаторічній активній співпраці Українського радіо з Європейською Мовною Спілкою вітчизняні слухачі мають унікальну можливість знайомитися з найяскравішими подіями музичного життя різних країн. Передусім, це авторитетні у світі фестивалі, конкурси, концерти, оперні вистави з найкращих залів Франції, Швейцарії, США, Німеччини та інших країн.  Варто зазначити, що у програмі представлена музика різних стилів - класична, народна, естрада та джаз.

Наступні передачі

 • 23.01.2018 01:05:02
  - Перший канал

  Фрагмент виступу оркестру Північнонімецького радіо під орудою Томаса Хенгельброка, який відбувся 1 травня минулого року в залі «Лайсхаллле». Солістка Жаніне Янсен – скрипка.
  На початку – звучатиме сюїта Стравінського «Пульчинелла». Далі до оркестру приєднується знаменита скрипалька Жаніне Янсен, у виконанні якої прозвучить Скрипковий концерт Макса Бруха.

 • 24.01.2018 01:05:02
  - Перший канал

  Твори популярних композиторів доби бароко – Генделя, Баха, Вівальді у виконанні Симфонічного оркестру БіБіСі Уельсу. Записано 10 березня минулого року в «Бренгвін Холлі» міста Свонсі.

 • 25.01.2018 01:05:00
  - Перший канал

  Кантата Карла Орфа “Карміна Бурана” у виконанні корейських музикантів.

 • 26.01.2018 01:05:02
  - Перший канал

  Твори французьких композиторів-імпресіоністів Клода Дебюссі та Моріса Равеля у виконанні Симфонічного оркестру Британської телерадіомовної корпорації БіБіСі. Солістка Рене Флемінг, диригент Сакарі Орамо.

Минулі передачі