Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Радіопрес

Мистецька прескоференція у прямому ефірі. У цій програмі ми, з одного боку підтримуємо цікаві мистецькі акції, з іншого - привідкриваємо слухачам деталі журналістської кухні. Програма «Радіопрес» розширює свій ефірний простір. Відтепер ми зустрічаємося по буднях о 12.30 і з понеділка по п`ятницю разом стаємо свідками розбудови нових суспільних ЗМІ. Ми слухаємо і чуємо, дізнаємося та аналізуємо. Щоразу в гостях у програми «Радіо прес» - відомі журналісти та медіа-професіонали, які створюють і розвивають звивають українські ЗМІ. Понеділок - мас-медіа про мистецтво (мистецькі події та мистецькі персони, які створюють мистецькі інформаційні приводи) . Вівторок – портрет у прес-інтер`єрі (гості програм – відомі журналісти радіо, телебачення, преси, інтернет-медіа). Середа – спільно про суспільне (гості програм – люди, дотичні до створення суспільного мовлення в Україні. Розглядаємо контент суспільного мовлення, досвід інших країн у розбудові відповідної медіа-моделі, перспективи і розвиток цифрового мовлення в країні). Четвер - професійний погляд (гості програм – журналісти, які є фахівцями у профільній журналістиці: фінансові, музичні, дитячі, автомобільні, спортивні, політичні, фешн, медичні, фотокореспонденти, театрознавці, кінооглядачі… Разом з професіоналами розтлумачуємо проблеми і знаходимо відповіді на актуальні питання) П’ятниця - думки під пресом, або спресовані думки (гості програм – автори або герої медіа-матріалів. Ми всебічно розкриваємо подію, говоримо про результати і наслідки медійного розголосу).

Прес-майданчик надається претендентам на конкурсній основі.
Преса запрошується до участі у прес-конференціях у кількох формах :
-- акредитація з безпосередньою присутністю у студії (кількість місць обмежена, перевага надаватиметься великим виданням і телеканалам),
-- акредитація для телефонного зв'язку (журналіст матиме можливість поставити своє запитання по телефону, для чого в заявці має вказати номер, за яким оператор прямого ефіру зможе йому подзвонити),
-- мейл-акредитація (журналіст надсилає своє запитання, яке озвучить модератор прес-конференції).
 
Акредитація для преси проходить за телефоном 044 227 86 92 та за електронною адресою pressa@promin.fm
По закінченні прес-конференції акредитованим журналістам надаватиметься логін і пароль для скачування запису конференції.
Акція має на меті привернення уваги преси і масового слухача до знакових подій у вітчизняній культурі.
 
Програма виходить по буднях о 12.30

Наступні передачі

 • 27.06.2017 12:11:00
  - Промінь

  Література і професійний спорт, здавалося б не зовсім поєднуються між собою. Однак наш сьогоднішній гість розбиває всі стереотипи. Душа поета, спортивна кмітливість та журналістська допитливість, все це гармонійно поєднується у Дмитра Лазуткіна. Український поет, журналіст, музикант та кікбоксер завітає до студії радіо "Промінь".

Минулі передачі

 • 26.06.2017 12:11:00
  - Промінь

  Мистецька прескоференція у прямому ефірі. У цій програмі ми, з одного боку підтримуємо цікаві мистецькі акції, з іншого - привідкриваємо слухачам деталі журналістської кухні.

  Радіопрес: ефір для преси. щотижневий спільний проект з Інформаційною агенцією культурних індустрій ПРО.

 • 23.06.2017 12:11:00
  - Промінь

  Андрій Борис перший український журналіст, який побував у Північній Кореї. Усе про поїзду і враження від країни, що 60 років живе в очікуванні війни в програмі Радіопрс. Андрій працює на ICTV.

 • 22.06.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Як виглядає соціальна журналістика в Україні? Чому соціальна журналістика перестала посідати основне місце в інформаційному просторі? Особливості написання матеріалів на соціальну тематику. Практика провокаційних деталей і вимивання суті журналістського матеріалу на соціальну тематику призвели до спотворення суті проблеми. Автор дослідження і статті на цю тему, яке має назву "Про людей, але не для людей", журналіст, випускниця міжнародної Академії Зменшення Шкоди, організованої за сприяння Альянсу громадського здоров"я Олександра Горчинська в гостях студії програми "Радіопрес".

 • 21.06.2017 12:11:00
  - Промінь

  Є теми, про які завжди вважалися неприйнятними для обговорення у засобах масової інформації. Серед них, зокрема, і всілякі дискримінації людських прав за різними ознаками: наприклад, літніх людей майже не беруть на роботу, жінкам платять меншу зарплату, зневажають людей інших рас чи національностей, зневажають тих, хто не приховує своєї інакшої сексуальної орієнтації... Для розмови про дискримінації прав різних людей і їхнє висвітлення на засобами суспільного мовлення у студію Променя завітає один з організаторів маршу проти дискримінації людських прав Київпрайд Зорян Кісь.

 • 20.06.2017 12:11:00
  - Промінь

  Чоловік і дружина - журналісти. Це більше, ніж "у горі й радості". А як саме? Розкажуть Світлана й Леонід Фросевичі. Він -головний редактор "Українського репортера", вона - спіробітник і підлегла. Та чи все так просто?

 • 19.06.2017 12:11:00
  - Промінь

  Мистецька прескоференція у прямому ефірі. У цій програмі ми, з одного боку підтримуємо цікаві мистецькі акції, з іншого - привідкриваємо слухачам деталі журналістської кухні.

  Радіопрес: ефір для преси. щотижневий спільний проект з Інформаційною агенцією культурних індустрій ПРО.

 • 16.06.2017 12:11:00
  - Промінь

  Журналістка Української Правди Мар"яна П"єцух розповість про критичну ситуацію зі сміттям у Львові.

 • 15.06.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Відкладати життя "на потім" - одна з найбільших життєвих помилок, на які здатна людина. Автор дослідження і статті на цю тему, яке має назву "Криза ідентичності", журналіст, психолог Ольга Соломка в гостях студії програми "Радіопрес"

 • 14.06.2017 12:11:00
  - Промінь

  Регіональні радіостанції, що входять до складу Національної суспільної телерадіокомпанії, активно змінюються, шукають нові форми й способи подачі інформації. Звісно, проблем у них теж вистачає. Як працюють наші колеги у Львові, Полтаві, Миколаєві - розкажуть вони самі: директор Львівського радіо Мирослава Лубкович, журналістка полтавського радіо "Лтава" Олена Вахницька, головний редактор Миколаївського радіо Оксана Хмельова.

 • 13.06.2017 12:11:00
  - Промінь

  Гостем програми "Радіопрес" буде Володимир Тимофійчук - журналіст програми "Люстратор 7.62".