Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Кінопростір

«Кінопростір» – це щотижневий огляд подій  українського кіно.

Докладно розповідаємо про нові фільми та забуті кіношедеври, молодих кінематографістів та досвідчених майстрів, про фестивалі та ювілеї, прем’єри та презентації, про кіно ігрове та документальне, дитяче та доросле, про кінобувальщини та кіночутки.

Про кіно та кіномитців з-за меж України згадуємо також, якщо вони пов’язані з Україною. 

Про все світове кіно можна дізнатися будь-де, а про українське – лише у програмі «Кінопростір».

Програма виходить щонеділі о 15.12

Минулі передачі

  • 20.08.2017 15:11:12
    - Промінь

    31 серпня в український прокат виходить новий ігровий повнометражний фільм режисера та оператора Валентина Васяновича "Рівень чорного". В центрі уваги фільму - доля 50-річного фотографа, який підводить проміжний підсумок свого життя. Про новий фільм, про вибір сюжету, про власні погляди на кінематограф, про стосунки з глядачем, про шлях українського кіно за кордон говоримо у цьому випуску Кінопростора із оператором і та режисером Валентином Васяновичем.

  • 13.08.2017 15:11:12
    - Промінь

    Цього разу у програмі Кінопростір поєднаємо сучасне кіно та сучасне мистецтво, Мова піде про нову документальну роботу режисера Олега Чорного «Проект дощу». Фільм розповідає про сучасного художника, для якого простором творчості є міські вулиці та стіни будинків. Його звуть Гамлет Зіньківський і він вже став відомою особистістю у рідному Харкові.