Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Антоніна Медведєва

Член спілки журналістів. Ентузіаст та жива легенда радіо «Промінь». 
 
На радіо працює з 1973, а 2000 року ЮНЕСКО відзначило Ангтоніну Медведєву, як одну з найкращих ведучих пострадянського простору. Неодноразово нагороджувалася премією «Золота фортуна».
 
"Промінь" став першим радіо, на якому з'явився такий формат передач, коли слухачі могли замовляти телефоном вітання, які могли почути навіть у Болгарії та Австралії.
У творчому доробку має програми : «Музична пошта» «За листами радіослухачів» та фольклорні експедиції  для радіофестивалю « Золоті ключі».
Та основна програма, якій 2 березня 2012 року виповниться 20 років, це, звичайно, «Експрес концерт на замовлення».
 
Любить подорожувати, і не просто подорожувати, а й культурно збагачуватись, збираючи місцевий український фольклор (стародавні та нові пісні в автентичному виконанні).
 
Захоплюється життям. «Головне любити справу, яку ти робиш, та людей, для яких ти це робиш!» - життєве кредо Антоніни Медведєвої.

Наступні передачі

  • 25.04.2017 16:48:00
    - Промінь
    Експрес концерт  - це не тільки вітання з приємними датами для близьких, але й розрада для тих, хто цього потребує. Багато життєвих історій може розказати Антоніна Медведєва. Кожне вітання для неї – це жива людина, реальна історія стосунків.
     
    Програма виходить з понеділка до п'ятниці 17.36

Минулі передачі