Мобільний додаток

Марина Куликова

Марина Куликова

Народилась у Києві. 
Навчалась у Київському національному торговельно-економічному університеті і Київському національному лінгвістичному університеті

Шлях до Українського Радіо: з дитинства мріяла пов'язати своє життя з журналістикою, з часом завдяки щоденній праці над собою мрія стала реальністю.  Життєве гасло  – «Немає магії сильніше, ніж магія слів».

Понад трьох років працюю у дружньому колективі редакції освітньо-художніх програм, беру участь у журналістських конкурсах та фестивалях, переможниця III Міжнародного фестивалю телевізійних і радіопрограм "Калинові мости" у Польщі, у номінації «Budujmy przyszłość razem/ europejske szanse Ukrainy - Будуймо майбутнє разом (економічна, наукова, культурна, екологічна співпраця) «Європейські шанси України», з програмою "Старшокласник" Національної радіокомпанії України.

Улюблені теми: шкільне життя, мистецтво, наука, спорт.

Життя поза Українським радіо: є членом Національної спілки журналістів України, захоплююсь різними видами спорту,  люблю подорожувати, читати книжки  та слухати українську музику.

Програми:  «Школяда», «На старт!»
 

Наступні передачі

 • 02.04.2020 01:00:04
  - Культура

  Інтерактивна програма, де у форматі спілкування зі слухачами та експертами шукаємо відповіді на буденні питання, які стосуються облаштування оселі та налагодження побуту, родинних взаємин, догляду за дітьми та домашніми улюбленцями. Це - прості поради на щодень, які роблять наше життя кращим. 

  У першій частині програми розкриваємо тему з фахівцями з різних сфер. Досвідом також діляться співаки, актори, спортсмени та інші відомі особистості, а слухачі мають можливість долучитися до розмови за допомогою Viber. Друга частина програми присвячена спілкуванню зі слухачами у телефонному режимі та відповідям на їхні запитання. Наприкінці програми, разом зі слухачами та гостями, підсумовуємо розмову і шукаємо універсальну пораду, яка стосується теми випуску.

  Слухачі отримують навички швидкого і ефективного виконання буденних справ, оволодівають різними лайфхаками домогосподарства, знаходять відповіді на запитання, як правильно поводитись в різних життєвих ситуаціях.

  Програма звучить щовівторка і щоп’ятниці об 10.10 на Першому каналі Українського радіо.

  Ведучі- Марина Кулікова та Оксана Маловічко.

  Гасло: Жити краще з Українським радіо!

Минулі передачі