Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Ольга Галаненко

Ольга Галаненко

Ведуча передач: «Безсмертні партитури», «Шедеври української культури», «Оперний абонемент», «Перлини світової музики», «На хвилі джазу».

Народилась на Тернопільщині.

 

2003 року закінчила історико-теоретичний факультет Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського за фахом «музикознавець».

 

Із 2006 року віднаходить себе у музичній радіожурналістиці. З цього часу працює на Українському радіо – ТО «Культура». Була автором і ведучою прямоефірної передачі «Музичний вимір». Відкрила на радіо «Культура» «джазову сторінку», створивши програму «На хвилі джазу».

 

Теми радійної творчості - музична класика, джаз й українська етно-музика в її різних стильових проявах.

 

У колі друзів полюбляє співати українські народні пісні. Грає на фортепіано, органі та гітарі.

 

olgamaria@nrcu.gov.ua

Минулі передачі

 • 06.03.2018 14:05:00
  Музична сієста
  - RUI

  Зустріч із кларнетистом-віртуозом, лауреатом багатьох міжнародних конкурсів, солістом оркестру Національної опери України Олегом Морозом. З ним поговоримо про його найулюбленіший інструмент кларнет, про особливості музики, написаної для кларнета, про твори Моцарта та наших українських композиторів, котрі він виконує як соліст, так і у складі оркестру та камерного ансамблю "Равісан"

 • 05.03.2018 14:05:00
  Музична сієста
  - RUI

  Гості - відомий український кларнетист і саксофоніст, заслужений діяч мистецтв України, художній керівник Київського квартету саксофоністів Юрій Василевич та піаністка, концертмейстер, лауреат Міжнародних конкурсів Віола Таран. Розмова про конценти, які відбудуться незабаром...

 • 27.02.2018 14:05:00
  Музична сієста
  - RUI

  Передача про актуальні події музичного життя Києва і України: від української автентики - до академічної музики різних напрямків і стилів. До участі запрошуються відомі виконавці, музикознавці, фольклористи, активні музично-громадські діячі. Інтерактивний зв’язок із радіослухачами