30 годин прямого ефіру: програма "Радіо Культура" на Книжковому Арсеналі

30 годин прямого ефіру: програма "Радіо Культура" на Книжковому Арсеналі

23–27 червня "Радіо Культура" працюватиме наживо на Х Міжнародному фестивалі "Книжковий Арсенал". Уже традиційно найкультурніше радіо країни представлене на Книжковому Арсеналі окремою локацією — Студією прямого ефіру, що в центральній частині правого крила Мистецького арсеналу, у секції D4.

0:00 0:00
10
1x

Робота Студії прямого ефіру розпочнеться у середу, 23 червня, о 15:10 і триватиме до 18:00. В наступні дні студія мовитиме щодня з 10:10 до 18:00. У гості до ведучих "Радіо Культура" завітають учасники фестивалю: найкращі сучасні письменники та письменниці й інші учасники/ці Книжкового Арсеналу. Отже, в програмі роботи студії — розмови про культові книжки та інші найважливіші культурні події нашого життя. Звичайно, не залишимо слухачів без огляду найцікавіших книжкових новинок цьогорічного Арсеналу.

"Радіо Культура — завжди у серці подій. Тож ми, звичайно, раді повернутися до Студії прямого ефіру на фестивалі “Книжковий Арсенал”. Ця подія збирає всі головні книжки та літературні явища року. І про них ви почуєте все наживо — на "Радіо Культура", — каже продюсерка "Радіо Культура" Ірина Славінська

Нагадаємо, що в Києві "Радіо Культура" мовить на хвилі 97,6 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. 

 

Повна програма Студії прямого ефіру на Книжковому Арсеналі-2021

Середа, 23 червня

15:10–15:50 "Про Закон і благодать" — розмова про те, як популяризувати читання. Гість ефіру: Іван Малкович. Ведучий: Вадим Карп’як. Слухати тут.

16:10–16:50 "Активізація" — про роль ветеранської літератури у протидії смисловій війні РФ проти України. Гості: радник міністерки у справах ветеранів Василь Павлов, офіцерка Збройних сил України, авторка книги "Щоденник нелегального солдата" Олена Білозерська. Ведуча: Людмила Тягнирядно. Слухати тут.

17:10–17:50 "Імператив" — про проєкт "Космос всередині. Наїв і мистецтво аутсайдерів в Україні та світі: дефініції, історичний контекст і сучасність". Ведучий: Василь Шандро. Слухати тут.

 

Четвер, 24 червня

10:10–10:50 "Імператив" — про український літературний канон і місце письменниць у ньому. Гості ефіру: Віра Агеєва, Ростислав Семків. Ведуча: Ірина Славінська. Слухати тут.

11:10–11:50 "Пряма мова": 11:10 — як вичерпати ковшем пів моря, як зірвати із неба зірку, як викрасти айсберг розповідає Вікторія Амеліна. 11:30 — про середньовічне Поділля в мові та географії розповідає Віталій Михайловський. Ведуча: Олена Гусейнова. Слухати тут.

12:10–12:50 Новинка "Книжкового Арсеналу" - роман "Принцип втручання". Гостя: Тамара Горіха Зерня, письменниця, авторка роману "Доця", який отримав премію "Книга року ВВС" 2019 року. Ведуча: Людмила Ляхевич. Слухати тут.

15:10–15:50 "Про закон і благодать" — про марафон написання листів українським бранцям Кремля. Чому це важливо? Гостя: Олександра Матвійчук, правозахисниця. Ведучий: Вадим Карп'як. Слухати тут.

16:10–16:50 "Модуль знань" — про географію почерків України. Гостя: Алла Калініченко, засновниця школи каліграфії "Арт і Я", кураторка щорічних виставок шрифту та каліграфії на Книжковому Арсеналі, авторка мистецького збірника "Каліграфія: від навчання до експерименту". Ведуча: Ольга Вернигоренко. Слухати тут.

17:10–17:50 "Емоційний інтелект" — про те, як мода та бренди впливають на розвиток суспільства та про книгу "Американський мрійник. Моє життя у фешн-індустрії" Томмі Гілфіґера та Пітера Ноблера. Гостя: Ірина Данилевська. Ведуча: Тетяна Трощинська. Слухати тут.

 

П’ятниця, 25 червня

10:10–10:50 "Імператив" Жінки в Біблії — що ми про них знаємо? Говорить Остап Сливинський, автор поетичного циклу "Імена". Ведуча: Ірина Славінська. Слухати тут.

11:10–11:50 "У нас усе ку льтурно" — про: український переклад "Краєвиду з ментоловим ароматом" Уладзіміра Арлова, про поетичну серію ВСЛ, про міжнародні нагороди та "Мар'яничів". Гостя: Мар'яна Савка. Ведуча: Олена Гусейнова. Слухати тут.

12:10–12:50 "Кінозал" — про ТОП-100 найкращих українських фільмів від Довженко-центру. Гість: Олександр Телюк. Ведуча: Катерина Толокольнікова. Слухати тут.

15:10–15:50 "Культ-Майдан" —  про "невідомого Ульяненка" та "Гуцульську енциклопедію від Шекерика". Гості: Володимир Тихий та Іван Андрусяк. Ведучий: Павло Вольвач. Слухати тут.

16:10–16:50 "Права людини понад усе"  — про "справжніх чоловіків" та про те, де їх шукати. Гості: Тамара Марценюк, Микола Ябченко. Ведуча: Ірина Славінська. Слухати тут.

17:10–17:50 "Імператив" — Жінки в ісламі. Гостя - Наталія Малиновська, письменниця, викладачка, авторка книжки "Жіночий емірат? Політикині мусульманського світу". Ведучий: Василь Шандро. Слухати тут.

Субота, 26 червня

10:10–10:50 "Пряма мова" — про український переклад книжки Уладзіміра Арлова "Краєвид з ментоловим ароматом", про поетичну серію ВСЛ, про міжнародні нагороди та "Мар'яничів". Гостя: Мар'яна Савка. Ведуча: Олена Гусейнова. Слухати тут.

11:10–11:50 "Імператив" — про те, чи могла австрійська імператриця Сіссі бути розслідувачкою злочинів та про новий роман "Перше слідство імператриці". Гостя: авторка роману Наталка Сняданко. Ведуча: Ірина Славінська. Слухати тут.

12:10–12:50 "Згадати все" — про чорні діри альтернативної реальності: 13 репортажів із псевдореспублік. Гість: польський журналіст Томаш Ґживачевський, автор книжки "Кордони мрій". Ведуча: Юлія Чаплінська. Слухати тут.

14:10–14:50 "Книжковий топ-7" — про сім книжок, без яких з Книжкового Арсеналу не може піти культурна людина. Гостя: Анастасія Платонова. Ведуча: Олена Гусейнова. Слухати тут.

15:10–15:50 "Шаровари-шоу" — українці і магія? Хто на чому ворожив і літав? Гостя: Катерина Диса. Ведучий: Захар Давиденко. Слухати тут.

16:10–16:50 "Літературні мандри світом" — про те, як світові дитячі бестселери потрапляють на український книжковий ринок. Гостя: Олена Рибка, редакторка видавництва Vivat. Ведуча: Леся Воронина. Слухати тут.

17:10–17:50 "Це класика" — розмова з кураторкою музичної програми Любов Морозовою про оптимістів, скептиків і дядька Михайла. Ведуча: Наталія Попудрібко. Слухати тут.

 

Неділя, 27 червня

10:10–10:50 "Це класика" — про перформанси як мистецьке явище. Гості: поети-перформери Дарина Гладун, Лесик Панасюк. Ведуча: Наталка Писанка. Слухати тут.

11:10–11:50 "Штука" — про конкурс на найкращий книжковий дизайн від Книжкового Арсеналу. Гості: Оксана Хмельовська, кураторка професійних програм Книжкового Арсеналу та переможці конкурсу Найкращий книжковий дизайн. Ведуча: Людмила Ляхевич. Слухати тут.

12:10–12:50 "Книжковий Лабіринт" — про перформанс за участі провідних українських дитячих авторів "Живі письменники. Спільна історія" та значення живого спілкування між письменником і читачем. Гостя: Таня Стус. Ведуча: Леся Воронина. Слухати тут.

14:10–14:50 "Книжковий топ-7" — сім запитань до Сергія Жадана та Юрія Гуржи про кураторську програму "Вголос. Про себе". Ведуча: Олена Гусейнова. Слухати тут.

15:10–15:50 "Це класика" — кросмедіа від Picnic Player: кухонна поезія, перформанси і культурна дипломатія. Ведуча: Наталія Попудрібко. Слухати тут.

16:10–16:50 "Імператив" — презентація книжки Вахтанга Кіпіані "Країна жіночого роду". Гість: журналіст та історик Вахтанг Кіпіані. Ведучий: Василь Шандро. Слухати тут.

17:10–17:50 "Імператив" презентація нового українського перекладу «Короля Ліра» Шекспіра. Гість: автор перекладу Юрій Андрухович. Ведучий: Василь Шандро. Слухати тут.

Останні новини
Продати Patriot для України можуть країни Європи або Близького Сходу — експерт
Продати Patriot для України можуть країни Європи або Близького Сходу — експерт
На Запоріжжі знайшли притулок 228,5 тисяч ВПО – Мироненко
На Запоріжжі знайшли притулок 228,5 тисяч ВПО – Мироненко
Промінь рекомендує: Vitaliia, Гурт Дно з треком "Це тільки демо" (за участі Мухи Мухича і Caronlil)
Промінь рекомендує: Vitaliia, Гурт Дно з треком "Це тільки демо" (за участі Мухи Мухича і Caronlil)
Кримську кампанію Болбочана називають однією з найуспішніших спецоперацій ― історик
Кримську кампанію Болбочана називають однією з найуспішніших спецоперацій ― історик
Наслідки ракетного удару в Чернігові: постраждалим виплатять грошову допомогу
Наслідки ракетного удару в Чернігові: постраждалим виплатять грошову допомогу
Новини по темі
Без фото і рукостискань. Гутцайт про поводження українських олімпійців з російськими
"Її зачитували до дір". Історикиня Абдулаєва про першу кримськотатарську газету "Терджиман"
Ірина Цілик про свій фільм "Я і Фелікс", що будує містки між поколіннями
Релігійна свобода закінчується там, де починається "русскій мір" — Єленський
Фізикогеограф Роман Спиця: Відновлення Каховського водосховища в початковому стані — не найкращий варіант