war

Alyona Alyona видала альбом Galas

9.04.2021 р., 09:35

Реперка Alyona Alyona видала новий студійний альбом Galas. Для його запису команда артистки взимку минулого року вирушила на Балі, щоб створити абсолютно нове звучання.

"Сьогодні я б хотіла розказати, як ми створювали альбом Galas. Першочергово був дуже великий концертний рік 2019-ий і нам захотілося  створити щось не в Україні, поза зоною досяжності, щоб ніхто нас не міг потривожити і постійно не смикали. І ми прийняли рішення командою, заручившись підтримкою партнерів, полетіти на Балі. Також, нам хотілося створити щось трішки музичніше і трішки концептуальніше ніж було перед цим, тому ми запросили з собою кілька музикантів і творили біти безпосередньо з ними. Щодо концепції альбому Galas, основна наша ідея була в тому, щоб до кожного нашого біта, який створювався безпосередньо на Балі, додати якийсь із елементів цього острова, можливо, музичний, можливо, це спів птахів або стук по кокосу. І замаскувати його так, щоб ніхто не чув, але щоб ми знали, що частка Балі там є", - розповіла Alyona Alyona в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

 

На відміну від попередніх двох альбомів, новий реліз переважно складається з дуетних пісень.

"Щодо треків в альбомі, ми назбирали їх майже п'ятнадцять і з них більшість це фіти із зарубіжними та українськими виконавцями. Маючи великий концертний рік перед записом альбому я познайомилася з дуже великою кількістю музикантів і захотіла зробити з ними колаборацію. Також, після європейських концертів, багато музикантів з інших країн відкрили мене і захотіли зробити колаборацію зі мною. Таким чином ми зібрали таку велику кагорту різних артистів абсолютно з різних куточків світу - Америки, Аргентини, Мексики, європейських країн і навіть Ізраїлю. В тому числі і двоє українських виконавців, з якими я дуже товаришую і дуже сильно люблю, це Діма Монатік і Марина Круть. І таким чином ми зібрали альбом, суть якого в тому, що скрізь у світі є хайп, а в нас в Україні є галас. І коли ти щось робиш і це відгукується в серцях людей, вони галасують, вони висловлюють свої слова. Таким чином ми створили альбом Galas і я буду дуже рада презентувати його для всієї України. Всім щастя, здоров'я!", - розповіла Alyona Alyona в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

9 квітня о 19:00 в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь" відбудеться радіопрем'єра пісні “Читаю Реп”, що видана на альбомі Galas. 

Нагадаємо, у жовтні Alyona Alyona долучилася до соціальної кампанії #янебоюсянебійсяіти.

У липні Alyona Аlyona презентувала кліп, знятий на Балі

Фото: Alyona Alyona

Alyona Alyona видала альбом Galas

Новини по темі