Обирай пісні. Визначай переможця

O.Torvald до свого п'ятнадцятиріччя представить нове камерне шоу

23.02.2021 р., 09:00

Гурт O.Torvald оприлюднив на цифрових музичних платформах два нові треки "Пульс" і "Мій Сум", а також відео на пісню "В подушках", записану зі струнним квартетом. 26 лютого музиканти представлять у Києві нове камерне шоу до свого п'ятнадцятиріччя.

"У нас видані два нові треки, що були написані в грудні. Треки називаються "Мій сум" та "Пульс". Їх можна почути на всіх стрімінгових платформах з 19 лютого. Це особисті треки, дуже класні, дуже емоційні, і на мій погляд дуже-дуже заїдаючі в голові. Так що просто зараз можете послухати їх, треки називаються "Мій сум" та "Пульс". Нещодавно ми випустили кліп, музичне відео на трек "В подушках". І воно відрізняється тим, що зняте в форматі 360°. Це вперше для нас такий експеримент, коли можна бачити все, що відбувається з артистом в кадрі, повністю повертаючи свій телефон, ноутбук, і дивлячись, як відбувалися події в цьому кліпі. Це для нас класний експеримент, мені здається, нам все вдалося. Так що заходьте до нас на офіційний канал, на наш сайт і дивіться кліп "В подушках"", – розповів фронтмен гурту O.Torvald Женя Галич в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Нові треки O.Torvald видав завдяки інституційній підтримці Українського Культурного Фонду.

26 лютого музиканти представлять у Києві нову концертну програму, що створена до п'ятнадцятиріччя гурту  O.Torvald.

"26 лютого ми заграємо в київській "Стереоплазі" наш повноцінний концерт з VP Orchestra. Ми будемо грати треки в незвичайному звучанні. Це будуть напівакустичні треки, а також потужні треки, які ми будемо грати із симфонічним квартетом і духовою секцією. Все це відбуватиметься в "Стереоплазі" 26 лютого. Класний концерт, на який ми дуже с чекаємо. Ми дуже хочемо на сцену, ми дуже давно не грали. Так що приходьте, будемо раді вас бачити", – розповів фронтмен гурту  O.Torvald Женя Галич в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Нагадаємо, у грудні гурт O.Torvald повідомив, що створив концертну програму, яку зможе показати в театрах.

У червні гурт O'Torvald оновив свій склад.

Фото: https://www.instagram.com/p/CJMEn-oHFtQ/

O.Torvald до свого п'ятнадцятиріччя представить нове камерне шоу

Новини по темі