Мобільний додаток

Alina Pash написала пісень на кілька альбомів

21.01.2021 р., 09:00

Alina Pash під час першого локдауну написала пісень на кілька альбомів. Чим запам'ятався їй минулий рік і що вона планує на новий, Аліна розповіла в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

"Цей рік для мене видався дуже пізнавальним, тому що найважливіше в нашому житті, все ж таки, пізнати себе. Отож, можу сказати, що точно десь на кілька сантиметрів просунулася вперед, щоб порозумітись конкретно. Якщо проілюструвати це історією якоюсь, то не знаю, чомусь в голові відразу той подив від того, як приємно було дивитися вдома в себе в Закарпатті, коли була, як зацвіла сакура в мене у батьків у дворі і відцвіла. І цей процес життя, цвіту і відцвітання, мене якось дуже приємно надихнув. Щодо сподівань і планів на наступний рік? Я вирішила ні на що не сподіватись, а просто робити те, що я люблю. Тому невпинно пишу новий матеріал і дуже хочу ділитися зі світом тим, що відбувається, через музику. Ну, і загалом, привітати хочу всіх із тим, що ми вступаємо у ще один рік, мабуть, непростий, знову ж таки, але супер-особливий. Тому, що впевнна, ми усі зробили якісь висновки нарешті не просто у письмовому вигляді, а у справжньому внутрішньому. Тому більше самопізнання, більше спокою і легкості. Зі святами! Співайте на Різдво коляду, то найкраща мантра", - розповіла Alina Pash в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь". 

Нагадаємо, 1 грудня Alina Pash презентувала кліп на пісню Dengi, що видана на останньому альбомі Amerikraine Dream, реліз якого відбувся у вересні.

У липні Alina Pash презентувала сингл Nobody Understand Me.

В ефірі шоу "Селекція" Alina Pash повідомила, що готує велике сольне шоу.

Фото: www.instagram.com/alinapash

Alina Pash написала пісень на кілька альбомів

Новини по темі