Мобільний додаток

The Hardkiss презентували сингл "Все було так"

26.11.2020 р., 09:59

Група The Hardkiss презентувала сингл "Все було так", що увійде до наступного альбому, його реліз має відбутися навесні 2021 року. На цифрових музичних платформах пісня "Все було так" оприлюднена у трьох версіях.

"У цій пісні я порівняла кохання з вільним падінням, коли у одного за плечима крила, в іншого парашут, тому вони можуть просто насолоджуватися цим вільним падінням. Світла позитивна пісня. Я дуже хочу, щоб її присвячували один одному закохані. В кінці я спеціально записала речитатив, в якому фактично зізналася в коханні своєму чоловіку", ─ розповіла вокалістка гурту The Hardkiss Юлія Саніна в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь"

У кліпі на пісню "Все було так" знялися чоловік Юлії Саніної Валерій Бебко і син Данило.

"Вперше за десять років існування Hardkiss у кліпі ми показуємо нашу з Валом (ред ─ Валерій Бебко) лавсторі. Ми відкриваємо усю душу, відкриваємо себе і свою любов вам, нашим глядачам. У кліпі лімузин, машина ─ це ніби наші стосунки, у які ми з вами сіли багато років тому і їдемо. У цих стосунках буває різне і різна погода за бортом: і грози, і блискавки, і сонце. Але нам добре у цьому лімузині, нам класно вдвох. І саме цю атмосферу ми хотіли передати", ─ розповіла вокалістка гурту The Hardkiss Юлія Саніна в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Радіопрем'єра пісні "Все було так" відбудеться у п'ятницю 27 листопада о 19:00 в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь"

Фото зі зйомок кліпу 

The Hardkiss презентували сингл "Все було так"

Новини по темі