Мобільний додаток

У День писемності та мови вся Україна писатиме радіодиктант

8.11.2020 р., 10:00

У понеділок, 9 листопада, в ефірі Українського радіо відбудеться ювілейний XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності-2020.

Коли розпочнеться

Трансляцію о 9:00 розпочнуть ведуча "Суспільної студії" Інна Москвіна та ведучий Українського радіо Роман Коляда, які розкажуть про головні нововведення цього року. Диктант о 9:15 читатиме українська акторка і телеведуча Римма Зюбіна. Автором тексту є лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, видатний письменник і видавець Іван Малкович. 

Де слухати

Охочим перевірити свої знання потрібно налаштувати радіоприймачі на хвилі Українського радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, також його можна почути на суспільних телеканалах UA: Перший, UA: Культура.  На ютуб-каналі та фейсбук-сторінці Українського радіо буде збережено запис, щоб усі бажаючі в будь-який момент могли стати учасниками акції і написати диктант. 

Час на виконання завдання: Протягом астрономічної доби ви можете відправляти тексти, написані вами на адресу: Київ 1001, Хрещатик, 26, Українське радіо, "Радіодиктант". Лист може прийти і, наприклад, 18 листопада, але штепмель має бути не пізніше 10 листопада. Також досить зручно відправляти на електронну адресу: rd@ukr.radio.

Коли будуть оголошені результати: 11 листопада текст буде оголошено та розміщено на сайті. 

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. Торік на адресу Українського радіо надійшло 5000 диктантів. З них без помилок написали лише 2 учасників.

Фото: Суспільне

У День писемності та мови вся Україна писатиме радіодиктант

Новини по темі