Мобільний додаток

Група "Гуцул Каліпсо" готує до видання нові пісні

13.10.2020 р., 10:10

Чернівецька група "Гуцул Каліпсо" не припинятиме свого існування, а найближчим часом видасть нові пісні.

"У нас зараз готові вже дві пісні. Перша ─ це неймовірний стовідсотковий хіт, який називається "Дуже знаний сантєхнік зі Стороженця" або просто "Сантєхнік". Друга пісня, яка називається "Афіни", знов одна з пророцьких пісень гурту "Гуцул Каліпсо". І вона безпосередньо пов'язана із найсмачнішою ягодою в Карпатах. Стилістично все те ж саме ─ "Гуцул Каліпсо", той же сатиричний набір з купою рифів, яких вистачить на альбом. Як мінімум. Та, в принципі, що тут розказувати про музику, коли презентуємо, тоді все почуєте", ─ розповіли вокалісти "Гуцул Каліпсо" Богдан Федчук та Андрій Рудік в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Новий матеріал записувався у Чернівцях, а зводився у Києві музикатом групи Qarpa Олегом Артимом.

"Записували в Чернівцях, накопичували все там же, на Alex Studio. Там, де ми записували і накопичували другий альбом "Най Бог бороне". Зводив так само Олег Артим це все діло. Ми нікого ми не залучали до запису зі сторони, все робили з музикантами "Гуцул Каліпсо". Єдине що, саксофони прописав Валера Петрович, але я не можу сказати, що він зі сторони. Він з нами через те, що проживає зараз в Києві, не грає, але радо відгукнувся на пропозицію взяти участь, і саксофонні партії його рук справа", ─ розповіли вокалісти "Гуцул Каліпсо" Богдан Федчук та Андрій Рудік.

Нагадаємо, 2 березня на офіційній сторінці "Гуцул Каліпсо" у Фейсбук група повідомила про припинення свого існування і анонсувала прощальний концерт.

Подробицями студійної роботи та подальшими планами музиканти "Гуцул Каліпсо" Богдан Федчук та Андрій Рудік поділяться 16 жовтня о 19:00 в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Фото: facebook.com/GutsulCalipso

Група "Гуцул Каліпсо" готує до видання нові пісні

Новини по темі