Обирай пісні. Визначай переможця

KHAYAT випустив сингл "Темно"

7.10.2020 р., 10:00

KHAYAT випустив на цифрових музичних платформах сингл "Темно". Новинка увійде до наступного альбому артиста, реліз якого має відбутися навесні.

"Це для мене дуже особливий трек, тому що він продиктований внутрішніми переживаннями. Створений він був ще до карантину, але усі пісні, які будуть в альбомі, а "Темно" є першим треком з нового, альбому, який ви почуєте навесні, вони всі, в принципі, дуже інтимні. Незважаючи на те, що наступні пісні, які будуть там, і денсові, і ліричні, вони все ж таки продиктовані якоюсь особистою історією. Можу сказати, що "Темно" очікує відеоробота, яку ви побачите вже в кінці жовтня. Цього тижня зніматимемо з режисером Юрієм Двіжоном", – розповів KHAYAT в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Новинки  KHAYATа відрізнятимуться від пісень, що видані на останньому альбомі "Хміль".

З" релізами така ситуація, що не можна випускати пісні й робити контент виключно виходячи зі своїх якихось бачень, бо це егоцентрично. Я для себе під час карантину знайшов формулу, як поєднувати свої внутрішні відчуття, свої смаки, з тим, що хоче чути глядач. Для мене настав інший час, для іншого сенсуального навантаження у піснях, інші тексти. Залишається етно-направлення, залишається мій вокал, який ніколи не зміниться, але сам сенс пісень трішки відходить вже від фольку, тому що я відчуваю, що вже хочу рухатися далі", – каже KHAYAT.

Радіопремєра пісні “Темно” відбудеться 9 жовтня о 19:00 в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".    

ФОТО: https://www.facebook.com/ado.khayat

KHAYAT випустив сингл "Темно"

Новини по темі