Мобільний додаток

Група "Фіолет" змінила склад і готує нові релізи

28.09.2020 р., 11:59

Група "Фіолет" восени відсвяткує своє одинадцятиріччя новими релізами та концертами. Напередодні на офіційних сторінках колективу було повідомлено про зміни в складі гурту.

"В "Фіолеті" змінився склад, і змінився таким чином, що до нас повернувся наш екс-гітарист Вадим Захарченко, який записував з нами свого часу альбом "True Love", відкатав кілька турів. І нашим новим басистом став Вячеслав Короткий, якого ще донедавна можна було бачити в складі проєкту Сашка Положинського "Був'є", ─ розповів фронтмен групи "Фіолет" Сергій Мартинюк в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Новий студійний альбом група "Фіолет" презентує восени 2021 року, а в цьому році відбудуться два спеціальні релізи.

"В жовтні ми плануємо видати кілька релізів для нас дуже важливих. До одинадцятиріччя "Фіолету" ми вперше в своїй історії готуємо альбом "Краще", який складатиметься з двох частин. В одній будуть електричні наші пісні, в іншій ─ акустика, яку ми бонусами видавали до різних наших альбомів. Також презентуємо перший мій альбом аудіопоезії, який ми записували спільно з нашим гітаристом Романом Андрухівим, який в режимі самоізоляції в карантині жив з сім'єю кілька місяців в Карпатах, і там займався створенням аранжувань для п'ятнадцяти моїх вибраних поезій. В жовтні-листопаді, якщо звісно все буде добре, плануємо акустичний міні-тур і буде кілька повноцінних електричних концертів в повному складі. Один з них відбудеться в Києві в листопаді, дату невдовзі повідомимо. Один, можливо, відбудеться у Львові. Також, плануємо тур паралельно з акустикою на підтримку мого нового роману "Рок-н-Ролл", який зараз рве книжкові чарти України", ─ розповів Сергій Мартинюк.

Нагадаємо, у вересні вийшов з друку перший роман про закулісся української музики "Рок-н-рол" авторства фронтмена групи "Фіолет" Сергія Мартинюка.  

Фото з фейсбук-сторінки Сергія Мартинюка

Група "Фіолет" змінила склад і готує нові релізи

Новини по темі