Мобільний додаток

Фестиваль "Файне Місто" зняв фільм про свої провали

24.09.2020 р., 11:37

Фестиваль "Файне Місто" на своєму офіційному каналі на YouTube оприлюднив документальний фільм, в якому його засновники розказали історію фестивалю на основі його організаційних провалів. У двогодинному фільмі співзасновники фестивалю Володимир Пасяка, Ростислав Плахцінський, Рустам Ергешов і Максим Черкашин розповіли про проблеми, що виникли на фестивалі кожного року.

"Дзвонить до мене адміністратор сцени і каже, що дзвонив наш куратор, наш гід, що поїхав за групою Lordi у Львів, вже все нормально, вони зустріли їх, вони їдуть, п'ють пиво в бусі, але є одна проблема. Питаю, яка проблема? Ну, Lordi всім задоволені, їм сподобалося, як ми зустріли, але вони костюми свої загубили в Чехії. Свої костюми, в яких вони виступають, і, здається, одна чи дві гітари теж там залишилися в Чехії. 

І ти вже починаєш розуміти, що в тебе під загрозою виступ головного хедлайнера фестивалю, який мав у неділю закривати день. Тобто, це субота, вечір, костюми у Чехії, артист вже у Львові, а ми в Тернополі. Десь до години п'ятої ранку жодна людина, яка працювала на Main Stage, не заплющила очі, не спала – всів активному режимі намагалися вирішити цю ситуацію. І ми зв`язалися з авіакомпанією, які відповіли на перший запит, коли будуть костюми, що ми не знаємо чи вони взагалі будуть, можливо ви десь на зворотній дорозі їх заберете. На другий дзвінок вони відповіли, що ми їх зможемо відправити в Київ і вони будуть там, ну, приблизно о годині другій-четвертій вечора в неділю. Lordi говорять дуже просту річ – щоб о 6 годині вечора ці костюми були в нас, тому що нам тільки три години треба на грим. 

І тут у нас починаються пошуки чартерних рейсів з Києва, у нас починаються пошуки вертольотів з Києва. Зараз ми вже точно знаємо, що скільки коштує, скільки коштує чартерний рейс по Україні, скільки коштує вертоліт по Україні. Тобто, пропрацювали всі ситуації. Все зводилося до того, що ми розуміли, що в нас артист не виступить на фестивалі. Якимось просто чудом, якимось дивом, о дванадцятій годині дня нам повідомили, що ці костюми прилетіли вже у Львів, можете забирати. Мали happy end, щасливий кінець, але нервів дуже потріпали і змусили впродовж усього фестивалю себе тримати в тонусі", – розповів співзасновник фестивалю "Файне Місто" Володимир Пасяка.

ФОТО: www.facebook.com/fainemisto 

Фестиваль "Файне Місто" зняв фільм про свої провали

Новини по темі