Мобільний додаток

"Жадан і Собаки" заспівали про хвороби українських виборців

17.09.2020 р., 11:29

Група "Жадан і Собаки" презентувала сатиричний політичний трек "Вова".

Прем'єра пісні відбулася під час онлайн-презентації на сайті nv.ua у компанії популярних політичних журналістів.

Незабаром трек "Вова" має з'явитися на цифрових музичних платформах.

"Минулого року ми почали активно слідкувати за суспільними настроями в Україні ─ після перемоги Зеленського, після зміни влади, після виборів і президентських, і парламентських. І, насправді, бачимо якийсь обвал розчарування, обвал зневіри, скепсису українського такого типового, коли спочатку створюється кумир, а потім скидається з п'єдесталу. Мені здається, що це така українська хвороба ─ спочатку закохуватися в когось, а потім розкохуватися. Власне, про це і спробували написати пісню. Пісня ще минулого року, але ми її "тримали". Тому що нам було цікаво спостерігати за тим, як мистецтво може резонувати з суспільними якимись процесами. І от, ми вирішили випустити пісню сьогодні, якраз коли в нас активно стартує чергова передвиборча кампанія, коли ми знову йдемо назустріч місцевим виборам, коли знову створюються кумири, коли знову всі кричать про зраду й перемогу. Мені здається, дуже важливо подивитися на себе трішки збоку", ─ розповів Сергій Жадан під час онлайн-презентації пісні "Вова".

Сергій Жадан не виключає, що пісня "Вова", як решта пісень групи "Жадан і Собаки" може використовуватися політиками в боротьбі одне з одним.

"Насправді, в нашому репертуарі пісень багато, вони постійно потім використовуються тими чи іншими політичними партіями на свою користь. Скажімо так, у нас є така пісня, яка називається "За***ли", ми, насправді, писали про українського виборця, про специфіку українського виборчого процесу, але за попередньої влади, за каденції Петра Олексійовича Порошенка, цю пісню чомусь почали активно використовувати його опоненти, а зараз її активно використовують опоненти Володимира Олександровича Зеленського. Себто, пісня якось так переростає в актуальну політичну ситуацію і лишається жити", ─ розповів Сергій Жадан.

15 вересня, у день прем'єри пісні "Вова", концерт Сергія Жадана у Києві відвідав п'ятий Президент України Петро Порошенко.

16 вересня на своїй офіційній сторінці у Фейсбук Сергій Жадан повідомив, що "Жадан і Собаки" запишуть спільну пісню з гуртом "ДахаБраха".

Фото: facebook.com/ZhadanDogs

"Жадан і Собаки" заспівали про хвороби українських виборців

Новини по темі