Мобільний додаток

"Крихітка" дасть концерт взаємодопомоги

30.07.2020 р., 10:23

21 серпня група "Крихітка" дасть у Києві камерний концерт на березі Дніпра.

 

"Гурт "Крихітка" дасть 21 серпня концерт в клубі  ЮБК". Зараз складний час для музикантів, для промоутерів, і для індустрії загалом, але це не привід зменшувати українську культурну територію. Тож, було б дуже добре, якби нові пісні виходили, нові кліпи знімалися, і українська публіка слухала українську музику. Тому ми пристали на пропозицію промоутерів, трохи авантюрну, дати виступ, що підсумує це прекрасне літо на березі Дніпра. Це буде концерт з невеликою кількістю місць – близько трьохсот-чотирьохсот. Ми, звичайно, розуміємо, що це менший гонорар і більша відповідальність. Як людина, яка нещодавно здавала аналіз на  COVID-19, мені би хотілося, щоб усі були захищені – на свіжому повітрі, в масках, і трималися дистанції. Тож, це більше концерт підтримки і взаємодопомоги у цей складний час, ніж робота", – розповіла вокалістка групи "Крихітка" Саша Кольцова в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Наразі музиканти "Крихітки" працюють над записом пісень нового альбому, деякі з них можна буде почути на київському виступі.

"Було би добре встигнути записати якусь нову пісню до цього концерта, але роздавати обіцянки не будемо, у всіх млявий робочий графік, якщо встигнемо, то, можливо, щось буде. Нещодавно ми випустили сингл і нам дуже приємно, що ті приджазовані версії подобаються публіці. Ми подумуємо чи не включити їх у концертну програму", – каже Саша Кольцова. 

Фото - фейсбук-сторінка гурту "Крихітка"

"Крихітка" дасть концерт взаємодопомоги

Новини по темі