Обирай пісні. Визначай переможця

В підтримку Андрія Антоненка Ріффмастера заспівали учні та викладачі "Рок Школи"

15.07.2020 р., 09:15

Київський апеляційний суд до 23 липня залишив під вартою музиканта Андрія Антоненка Ріффмастера, якого підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Після суду Антоненко записав коротке відеозвернення, в якому спростував чутки про нібито наміри вчинити самогубство.

"В мене все добре, ну, якщо не зважати на ситуацію. Займаємося спортом, тримаємося, йдемо до перемоги. Все чітко, все зрозуміло. Ніхто, попри роздування якихось там чуток, що я тут, нібито, збираюся займатися якимось самогубством... Це все брехня! Якщо такі чутки поширюються, то значить, є вже певні підстави вважати, що, може, нас планують вбити? Це теж дуже цікавий момент, бо всі вже розуміють, що правда випливла на поверхню, що  ми не маємо жодного відношення до злочину. Таким чином треба бути пильними. І я звертаюся до суспільства, до народу, до своїх побратимів із Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, - відповідним чином відреагувати на подібні речі!", - сказав Андрій Антоненко.

14 липня відеоролик "Правда сильніша брехні"на підтримку Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугар оприлюднили викладачі та учні київської "Рок Школи", в якій свого часу викладав Андрій Антоненко Riffmaster. 

4 липня у Києві відбулася акція "200 днів брехні", в якій взяли участь близько тисячі людей, які протестували проти тримання під вартою музиканта Андрія Антоненка Ріффмастера та волонтерки Юлії Кузьменко, яких звинувачують в організації вбивства журналіста Павла Шеремета.

Музична та волонтерські спільноти вже не вперше організовують акції протесту, бо на їхнє переконання слідство не надало доказів причетності Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугар до вбивства журналіста Павла Шеремета. 

 Фото: фейсбук сторінка Free Riff

В підтримку Андрія Антоненка Ріффмастера заспівали учні та викладачі "Рок Школи"

Новини по темі