Мобільний додаток

Atlas Weekend готує зимовий фестиваль

26.06.2020 р., 10:16

Atlas Weekend розглядає можливість проведення взимку у Києві нового фестивалю у Києві. На офіційних сторінках Атлас Вікенду у соцмережах розпочалося опитування підписників стосовно дати проведення та формату нового фестивалю.

"Насправді, вже пару років я накручую усіх цим прєктом і мене постійно відговорювали усі, що ще не час. Тому, що літній проєкт забирає всі ресурси. А зараз, ось, як то кажуть, минув час, я думаю, ми його зробимо, якщо в нас буде змога по тій ситуації, яка відбувається в країні, його провести. Ми зараз ще чекаємо, як будуть розгортатися події навколо епідемії, навколо карантину. Через місяць-два, десь до кінця літа ми отримаємо фінальне рішення. Дай Боже, щоб ситуація у нас покращувалася і ми змогли це зробити. Це буде, насправді, крутий зимовий фестиваль, якого ніколи взимку в Києві ніде не було - декілька сцен музичних. Це історія, де люди будуть максимально занурюватися в атмосферу. Це не концерт в "Палаці спорту", де ти прийшов, кілька годин послухав артиста, і пішов. Це буде дійсно сильна емоція, не в тому масштабі, в якому це можливо робити влітку, але це буде в тому максимальному масштабі, в якому реально зробити взимку. Але такого дійсно ще не було", - розповів засновник фестивалю Atlas Weekend Дмитро Сидоренко в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".       

Поки Atlas Weekend розглядає можливість проведення нового фестивалю, оргкомітет оприлюднив умови повернення квитків тим глядачам, які не зможуть відвідати фестиваль наступного року.

"Ми, по-перше, зараз підтверджуємо лайн-ап, щоб люди зрозуміли, що всі ключові артисти мають бути. З 1 серпня ми будемо  приймати заявки на повернення. З 1 жовтня вже будемо повертати квитки тим, хто подасть заявки. Ми всіх максимально просимо цього не робити, тому, що для нас певна ситуація - це великі збитки. З поверненням квитків ми отримуємо ще більші збитки, тому що, в тому числі й комісія, яку ми платили квитковим операторам, ну, теж, на жаль, лишається квитковим операторам. Тим, у кого скрутний час, і в кого немає варіантів, чи кому не підходять нові дати, хоча ми, плюс-мінус, той же період залишаємо, звичайно, ті люди зможуть отримати свої гроші назад. Насправді, ми порівнювали з європейськими фестивалями, ми це робимо навіть оперативніше, тому що багато європейських фестивалів це робить впродовж року - до літа 2021 року, а є деякі, хто буде це робити після дат літа 2021 року. Деякі люди в коментарях сварилися, що ми це робимо неоперативно, хочеться, щоб вони розуміли, що в нас, на жаль, ситуація, коли передоплата вся залишилася в артистів, реклама оплачена, зарплата людям оплачена, передоплати партнерам й іншим технічним відправлялися, і у нас ці гроші не лежать в сейфі. Для нас  це дуже важко навіть зараз - знайти ці гроші за кілька місяців і повернути. І, навіть як показує європейська практика, багато фестивалів це робить ще набагато довше, ніж ми. Тому, Україна - це Європа. Прохання це усвідомлювати і не сваритися, і з розумінням щоб люди сприйняли цю ситуацію, для нас вона форс-мажорна", - каже Дмитро Сидоренко.

Atlas Weekend готує зимовий фестиваль