war

Школа помічників Святого Миколая: як і для чого у Києві навчатимуть чарівників

8.12.2019 р., 16:08

Про те, як стати помічником Святого Миколая і привітати дітей з інвалідністю говорили в ефірі Українського Радіо з соціальним педагогом київського міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, координаторкою акції “Коло помічників Святого Миколая” Наталією Клочко.

У києві з 19 по 26 грудня стартує акція "Не забудь привітати". Волонтери і помічники Святого Миколая адресно вітатимуть юних киян - клієнтів соціальних служб для сім'ї та молоді Києва, які не мають змоги відвідувати виїзні новорічні заходи.

Свою роботу розпочне Школа помічників Святого Миколая. Зокрема, 10 грудня відбудеться навчальний семінар, де волонтери отримають спеціальні знання для адресного привітання, дізнаються про особливості взаємодії із дітьми з інвалідністю, відпрацюють навички комунікації та анімації.

"Звичайно можна ще долучитися. В нас ще працює онлайн-реєстрація на цю Школу помічників Святого Миколая. І заявку можна буде знайти у мережі Facebook", - зазначила Наталя Клочко.

Волонтерка розповіла, що саме можна буде почути на семінарі 10-го грудня, якими знаннями оволодіти:

"В нас є акція "Не забудь привітати". І Школа Святого Миколая є однією з реалізації цієї акції. І під час цієї школи волонтери дізнаються особливості роботи з дітьми різних порушень. Тому що є велика різниця як спілкуватися з дітьми у яких є вади зору, або у яких вади слуху, або різноманітні психічні порушення. Але тим не менше ці діти також чекають на Новорічне свято, вони чекають прихід Святого Миколая і вони чекають їх саме вдома".

Під час Школи волонтері налаштовуватимуть молодь, а це в першу чергу студенти, молоді люди, які виявили своє бажання стати цими волонтерами-помічниками.

"Вони стануть такими чарівниками. І будуть здійснювати адресні привітання", - зазначила Наталя.

"Також ми будемо волонтерам розповідати по конкретний алгоритм роботи під час адресних привітань. Тому що є координатор від кожного районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. І він буде набират собі команду волонтерів і разом з координатором вони будуть відправлятися у сім'ї. І звичайно під час Школи волонтерів будуть відпрацьовуватися техніки ігор, анімації, щоб елементарно волонтери могли погратися, розказати якийсь віршик і буквально 10 хвилин провести у сім'ї", - додала волонтерка.

Фото Facebook 

Школа помічників Святого Миколая: як і для чого у Києві навчатимуть чарівників

Новини по темі