Мобільний додаток

Гурт "Lvivdanceclub" презентував нову пісню "Холодні ночі листопаду": прем'єра

4.12.2019 р., 09:01

Про свою нову пісню "Холодні ночі листопаду", можливу участь в Євробаченні наступного року та фестиваль WestSide Superstars, який відбудеться 13 грудня, Радіо Промінь розповіли учасники гурту "Lvivdanceclub" Андріан Попович та Павло Муха.

"Ми вирішили зігрівати всіх в холодні ночі. Часто в людей зі зміною погоди настає не дуже хороший депресивний настрій. Тому ми за те, щоб в холодні ночі листопаду й грудня зберігати головне, що є в нашому житті – любов – і дарувати її своєму ближньому", – розповіли учасники гурту.

Автори пісні "Холодні ночі листопаду", прем'єра якої відбулася в ефірі Радіо Промінь, за словами музикантів, це, звісно, сам гурт "Lvivdanceclub" та Роман Швець, який є третій автором: "А музика є творінням "Lvivdanceclub".

"Кліп ми знімали в кінці жовтня, аби підготуватися до холодного листопаду. Було круто, тому що погода була відповідна, з легеньким сонечком", – зізналися у "Lvivdanceclub".

Щодо того, чи збирається гурт на Євробаченя наступоного року, музиканти зазначили наступне: "В нас є секретний трек, який ми ніде не показували, крім процесу його розробки та створення. Є в нас перший трек, який ми повністю зробили англійською і ми дуже надіємося, що скоро зможмо показати його і оприлюднити. Але поки що треба ще почекати. Більше того, ми там розкриємо дуже важливу соціальну тему, про яку скоро поговоримо".

Також Андріан Попович та Павло Муха розповіли, що 13 грудня організовують фестиваль WestSide Superstars, де будуть "Твій Бог сьогодні п’яний", Гоня [Глава 94], DeepWine, а також резидент хаусвечірки Hypnohouse DJ 69: "Таким чином ми будуємо платформу для артистів із Західної України, щоб можна було представляти нові імена на українській сцені. Дуже хочемо зараз цим зайнятись, щоб розбдувати музичну інфраструктуру".

Більше про фестиваль можна дізнатися тут.

ФОТО: www.facebook.com/lvivdanceclub/

Гурт "Lvivdanceclub" презентував нову пісню "Холодні ночі листопаду": прем'єра

Новини по темі